25°C
Ранок 20°C
День 27°C
Вечір 24°C
Ніч 17°C
38.839.1
39.840.8
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
25°C
Ранок 20°C
День 27°C
Вечір 24°C
Ніч 17°C
38.839.1
39.840.8

​Головний лікар Івано-Франківська підтримав львівського хірурга Василя Савчина, підозрюваного у хабарництві

Тарас Масляк, головний лікар Івано-Франківська, вирішив підтримати свого львівського колегу Василя Савчина. Останнього нещодавно затримала за підозрою у хабарництві.

Тарас Масляк написав листа на підтримку Василя Савчина, завідувача хірургічного відділення 8-ї клінічної лікарні у Львові. Наприкінці минулого місяця його затримали за підозрою у хабарі у розмірі п’ятисот доларів. Лист потрапив у розпорядження місцевого видання під назвою «Тримай курс», - повідомляють Львівські.

«Усі наші колеги лікарі та медичні працівники із задоволенням би відмовилися від цих подачок та прихованих конвертів, якби отримували достойні зарплати. Середня заробітна платня медсестри 1700-2500 грн, лікаря 2000-2800 грн, водія швидкої 1800-2200 грн. Зарплати низькі, фінансування медичної галузі – ніяке, але відбувається полювання на лікарів, як на корупціонерів… Силовикам зарплатню підвищили, військовим підвищили, а про лікарів забули. Поставте спочатку нормальні зарплати лікарям, а тоді вже полюйте на корупціонерів і когось в чомусь звинувачуйте», - написав Тарас Масляк.

Головний лікар також говорить про те, що сьогодні на зарплату лікаря утримати сім’ю неможливо, тому це нормально, що українці віддячують за врятовані життя лікарю. Він також додав, що за плечима Савчина – два відділення, які він створив, а завдяки його праці ці відділення стали одними з найкращих в країні. Це опікове доросле та опікове дитяче відділення.

Масляк також розповів, що зусиллями Савчина чимало дітей були відправлені за кордон на лікування, де їм врятували життя.

Додамо, що Василь Савчин також є депутатом Львівської облради від партії «Самопоміч». Минулого року він переміг на місцевих виборах у Сихівському районі Львова.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user
Loading...