18°C
Ранок 7°C
День 16°C
Вечір 13°C
Ніч 9°C
27.8528.1
3232.6
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
18°C
Ранок 7°C
День 16°C
Вечір 13°C
Ніч 9°C
27.8528.1
3232.6
Безкоштовно в газету "ЛО"! Подати оголошення Безкоштовно
Став свідком? Розкажи іншим! Подати Матеріал
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

Голодні ігри або обідаємо по-японськи

Їжа. Зараз існує так багато різних кафе, ресторанів та закладів для перекусу, що хочеться спробувати і написати про кожен. Зрештою тема харчування стала дійсно топовою враховуючи моду на здоровий спосіб життя, що з’явилась останнім часом. Але в обширності і полягає проблема: тема їжі є настільки різносторонньою, що обрати щось одне для написання статті було важко, тому у своїй рубриці ми звертали увагу на важливіші, як нам здавалось, теми.

Ситуація змінилась після одного випадку.

Мені, як молодій людині, яка працює і навчається, не дуже вистачає часу на приготування їжі, особливо в умовах гуртожитку. Адже відбувається накладка: або в тебе часу немає, або місця немає. Бо на кухні працює дві конфорки з чотирьох. Це такий собі гуртожицький стандарт. І коли ти приходиш в надії приготувати щось поїсти, а там черга з банячків і сковорідок, надія в твоїх очах зникає.

Тож одного дня, коли знову готувати було ніде, я таки вирішила не відмовлятись від вечері. Вечір, дощ, все настільки сумно по-львівськи, що захотілось маленького свята душі та шлунку. Я вирішила замовити роли, сильно не мудрила і замовила перші, що трапились - «Йоко суші». Адекватний сайт і пропозиція. Я замовляла вже сидячи вдома і стікаючи слиною, тож сподівалась що ще годину до приїзду довгоочікуваних харчів я проживу і не кусатиму собі лікті через те, що замовила їх, а не сходила в магазин по оперативний перекус. Але після того як моє замовлення підтвердили, виявилось, що доставка прибуде аж за дві години: так як я замовила о 20-їй годині, прийти мені воно мало лише о 22-ій. Я, чесно, не очікувала такого повороту, але вирішила таки не відмовлятись від замовлення і в душі сподівалась, що доставлять все раніше оголошеного терміну, тож сиділа перед телефоном як хатіко.

Увага! Тим, хто замовляє їжу з доставкою: дивіться на сайті уважно за скільки часу виконується замовлення. Бо можете грубо кажучи «пролетіти».

Замовлення привезли вчасно, але кур’єр відмовився доставляти його до прохідної, пояснивши це тим, що не може знайти будинку, бо ніколи тут не жив. Я знервувалась, але таки одяглась і пішла під дощ шукати його. Коли знайшла, він навіть не вибачився, тож я обурена з цієї ситуації мовчки забрала своє замовлення і побігла в гуртожиток.

Коли я опинилась в своїй кімнаті, голод взяв своє: я вже з більшим зацікавленням подивилась на пакет з їжею від «Йоко суші». Тому взялась розбирати своє замовлення. Вся їжа була запакована в поліетиленовий пакет «вишиванка», а замовлення заховане в харчовій плівці. Я витратила ще 5 хвилин, щоб відмотувати 3 метри плівки і по ходу справи знаходити частинки свого замовлення, вассабі, палички, серветки і нарешті самі контейнери. Це було схоже на квест «знайти свої роли, а тоді замотай мумію в той весь поліетилен».

Самі роли були на вигляд нормальні, а смак особливо не засмутив, але точно не потішив.

Без особливого настрою на поглинання продуктів, я засунула своє замовлення в холодильник, а сама пішла спати. Можливо заради суперсмачних ролів я б пробачила всі казуси, але через посередність смаку і пошуки свого флегматичного кур’єра, мені просто відбило весь апетит.

І пожалілась я всім

Коли я на роботі розповіла про свої перипетії з замовленням суші, мене запевнили що смачно і добре буває, але як часто трапляється, не сказали де саме. Так з’явилася ідея написати про доставку суші, і саме мені, яка постраждала від однієї доставки, потрібно було знайти іншу, таки смачну і хорошу. Тому через кілька днів ми вирішили замовити собі суші на обід. Пошукали в Інтернеті і знайшли доставку від «Смакі Макі».

Сайт нормальний, ми вибрали і пояснили оператору, що нам потрібно на обід, на встановлену годину. Замовлення виконували якраз близько 60 хвилини і все прибуло вчасно. Але мене переслідують поліетиленові пакети ще з доставки в «Йоко суші»: тут він також був, добре що хоч фірмовий (з логотипом суші). Зразу здивував різкий і трохи дивний запах, що йшов з пакету. Коли зазирнули в пакетик, там наше замовлення було перемотане гарною мотузкою, були візитки і взагалі оформлення на 5+, але через запах було боязко відкривати бокси. Та все ж голод переміг і.. суші виявились нормальними. Хтось може подумати, що я дуже вимоглива, але роли в «Смакі макі» досить інноваційні. Один вид суші був зверху зі скибочкою помідора, а інший з чимось «хрустким» всередині. Тож загалом смакувало, але я жувала з обережністю. Деякі розумні скажуть, що потрібно було спершу дивитись з чим замовляти, але на сайті немає опису інгредієнтів. Тож ми орієнтувалися лише на назву. А ви б з назви «Імператорські роли» зрозуміли, що там є помідори? От і я ні. Тож вони були смачними, але загалом я хотіла дійсно більш класичний смак японської їжі, тому наші пошуки продовжились...Здаються лише слабаки

Зрештою, для лінивих можна було замовити в Японахата, Сушія і «не шукати проблем на голову». Але хочеться відкрити для себе щось нове, а локальні ресторани, краще залишити на інші випадки. Ми ж вирішили знайти якісну компанію, яка спеціалізується лише на доставці.

Щастя існує

Чесно. Щастя існує. Як існує і класна служба доставки суші. І ми її знайшли! Після скептичних зависань в Інтернеті в робочий час (упс) ми знайшли ще одну доставку суші «Sushi Room». Я сказала, що якщо і вона виявиться м’яко кажучи непідходящою, то я сходжу з дистанції. Але ми зробили замовлення, знову попросили зважити на час доставки (адже пройде обід, і доведеться до вечора сидіти і стікати слиною на принесені невчасно суші). Та хвилюватись не було причин. Все прийшло вчасно. Кур’єр очікував мене на потрібному місці і у встановлений час, навіть мусив мене ще зачекати, тому що бос попросив зробити ще одне завдання в останній момент. Тож коли я вже «летіла» до кур’єра (згадуючи свій попередній досвід), на перед готувалась до скарг з його сторони. Та як виявилось даремно: по-перше, мені не довелось вишукувати кур’єра серед невідомих чоловіків, що проходили повз, адже він був в фірмовій футболці, по-друге, він зустрів мене дуже привітно і, коли я розсипалась у вибаченнях через 10-хвилинну затримку, запевнив, що немає проблем. Замовлення я отримала і зразу помітила, що ніяких по сторонніх запахів не було, все було обережно запаковано, у крафтовому(!) пакеті з логотипом.

А після огляду стану пластикових лоточків, в які були запаковані суші, я зробила висновок, що, на відміну від цього, попереднє моє замовлення (від «Смакі Макі») везли у маршрутці. Адже там пластикові контейнери були увігнуті та пошкоджені, а це ж замовлення виглядало ідеально.

І якщо хтось не розуміє чому саме важливо везти замовлення на машині, поясню, що в таку погоду (+29), як було в той день, везти замовлення в маршрутці, де купа народу і майже ніякої вентиляції повітря, де роли не захищені від механічного впливу і чужих бактерій (поліетиленовий пакетик зав’язаний на вузлик - такий собі захист, погодьтесь), не дуже добре.

Ці роли виглядали гарно, особливо, повторюсь, порадував крафтовий пакет, який надає зовсім іншого статусу цій їжі та споживати її стає в рази приємніше. І ось що ще: що замовлення не було обмотане харчовою плівкою!

Та і вигляд набору не підвів. Всі роли були гарними, якщо не сказати, ідеальними, і такими ж самими на смак: ніяких помідорок, ніяких дивних, зайвих елементів. Нам, на трьох осіб, дали спеціальні котейнерки, які поділені на сектори: є місце для вассабі, імбиру та соєвого соусу. Тягнутись нікуди не потрібно. Також набір був укомплектований тримачами. Погодьтесь, це крутіше, ніж палички, перемотані «резиночкою». Ви ж пам’ятаєте скандал з однойменною мережею ресторанів, одна з співробітниць якої «крутила» навчальні палички просто у вагоні метро? Не знаєте? Ну і правильно, не псуйте собі настрій.

Тож коли розглядала своє замовлення, тихенько раділа, що доставка, оформлення і самі роли були зроблені на вищому рівні. Мені настільки це все сподобалось, що я вирішила вже не розбивати своє серце і не замовляти в інших. Тепер я знаю, що в «Sushi Room» можна замовляти і бути впевненим, що все:

А) Буде виконане вчасно.

Б) Приїде в належному вигляді (крафтовий пакет, без метрів харчової плівки, з гарним оформленням).

В) Буде дуже смачним і без сюрпризів (на сайті є склад ролів і вся потрібна інформація).

Ділюсь посиланням на мою тепер улюблену доставку японської їжі - «Sushi Room».

Сайонара, і нехай вам смакує!

Автор Ковальська Світлана

Оцінки:

1

Дивіться також:

Коментарі:

 • user
  Гість 16:24, 31.08.2017
  А я Sushi Room,ще не куштувала,тепер обов'язково спробую! Бо також до того мала казуси з замовленнями ,як і у Вас.
 • user
  Гість 16:29, 31.08.2017
  О, я мав проблеми з однією фірмою,мало того ,що замовлення чекав 2 години,то ще й не ті роли дали,побачив коли вже був дома!!! Room доставку знаю,задоволений,періодично в них замовляю.
 • user
  Гість 20:31, 31.08.2017
  ... одні гурмани ... і що то я сюди зайшов ? ... от згадався анекдот , коли чоловіки в поїзді вихвалялися , хто куди , на який курорт свою жінку відправляє ... а я , як той український дядько з того анекдоту , , що свою жінку сам (...) , їм свій борщ і українське сало з часником ... Слава Україні ! ...
 • user
  Гість 10:37, 01.09.2017
  шикуєте.. а я з собою тормозок на роботу вожу!
 • user
  Гість 16:27, 01.09.2017
  Після численних отруєнь у Києві , суші не їм.
user

Найбільш обговорювані новини

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи варто демонтувати Монумент Слави?

всі опитування
Loading...