4141.5
39.940.9

ФК "Львів" здобув першу домашню перемогу в сезоні

Фото ФК "Львів"Фото ФК "Львів"

У 12-му турі УПЛ львівський клуб приймав вдома “Арсенал-Київ”. Нагадаємо, що перший поєдинок сезону між цими командами завершився перемогою ФК “Львів” із рахунком 0:2.

Матч розпочався з рівної боротьби, обидві команди не прагнули загострення. Однак, можна виділити момент у господарів, коли Тейлор увірвався до штрафної та скинув м’яч на Бруно - останній не зумів переграти Ситало. Після цього ініціативою заволоділи львів’яни, а гості розраховували на власні контратаки. Під кінець першої половини Бруно знов небезпечно пробивав - однак, і на цей раз воротар “Арсеналу” був на висоті. А вже за декілька хвилин нападник львів’ян все ж вивів свою команду вперед - після прострілу Адамюка Ситало зумів впоратись з ударом Бруно, однак він же й використав добивання.

Другий тайм розпочався зі спроб киян відіграти пропущений м’яч. А вже на 63-й хвилині господарі залишились у меншості - Бруно був вилучений через другу жовту картку. Ще за 10 хвилин Лола зрівняв чисельність команд на полі.

Фінальний штурм також не приніс жодних результатів киянам - завдяки злагодженій роботі захисту львівський клуб зумів втримати мінімальну перевагу.