Став свідком? Розкажи іншим! Подати Матеріал
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

ФК "Львів" поступився "Шахтарю"

Фото ФК "Львів"Фото ФК "Львів"

Поєдинок із донецьким “Шахтарем” став серйозним випробуванням для львівського клубу. Окрім значної різниці у класі двох команд, за декілька днів до матчу “Львів” втратив головного тренера. Відтак, Юрій Бакалов не мав часу, аби максимально ефективно підготувати команду до поєдинку із грізним суперником.

З перших же хвилин зустрічі ініціативу захопили гості. Втім, першу нагоду відкрити рахунок мали саме львів’яни. Аугусто не наважився на удар в дотик та почав обробляти м’яч перед порожніми воротами “Шахтаря”. Відтак, Ракицький встиг заблокувати удар та нейтралізувати небезпечний момент.

Вже за декілька хвилин вперед вийшли донеччани. Мораес прокинув м’яч Марлосу у штрафну і той впевнено перекинув Бандуру - 0:1. Кінець тайму також залишився за гостями - моменти мали Мораес та Патрік, однак Бандура та Воронін зуміли почергово врятувати свої ворота.

У другому таймі команди створили значно менше моментів. “Шахтар” контролював ситуацію, що з часом призвело і до другого голу. Захисники “Львова” заблокували удар Марлоса, однак добивання Болбата заблокувати не вдалось. Відтак, 0:2 та перемога донецького клубу.