Став свідком? Розкажи іншим! Подати Матеріал
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

ФК "Львів" переміг київське "Динамо"

Фото ФК "Львів"Фото ФК "Львів"

У 13-му турі ФК "Львів" завітав до Києва, де на стадіоні "Олімпійський" мав провести поєдинок із місцевим "Динамо". З перших же хвилин ініціативою заволоділи господарі поля, натомість львів'яни увімкнулись у створення небезпечних контратак.

Перший небезпечний момент виник у воріт Бандури на восьмій хвилині, коли Шепелев після розіграшу кутового виконав удар з далекої відстані. За три хвилини вже Вербич намагався самотужки пройти увесь захист гостей та до удару справа не дійшла.

А на 21-й хвилині гол забили гості. Тейлор підхопив м'яч в центрі поля після помилки "динамівців", втік від Шабанова та влучно пробив у дальній кут воріт Бойко.

Після пропущеного голу Динамо посилило тиск на ворота суперника, однак, саме львів'яни мали можливість забити вдруге - Аугусто не влучив у ворота після передачі Тейлора.

Другий тайм вийшов схожим на перший - кияни тиснули, однак реалізувати свої моменти не могли. Заміни Хацкевича не зуміли змінити малюнок гри, а Шапаренко та Супряга не додали відчутної гостроти діям "Динамо".

Останні хвилини гості провели під шквалом атак від киян, однак у воротах впевнено діяв Бандура. На 90+4 хвилині матчу львів'яни залишились в меншості - Сабіно отримав друге попередження за підкат ззаду. Але гості зуміли втримати перевагу. Відтак, 0:1 та сенсаційна перемога над грізним суперником.