Став свідком? Розкажи іншим! Подати Матеріал
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

ФК "Львів" не зумів втримати перемогу над "Олександрією"

Фото ФК "Львів"Фото ФК "Львів"

Матч 7-го туру, що проходив у Львові, звів у поєдинку команди з абсолютно різними показниками. “Олександрія” впевнено розпочала сезон, допустивши поразку лише у матчі з “Динамо”, після чого впевнено перемогла “Ворсклу”. В той самий момент “Львів” з останніх п’яти поєдинків здобув лише три очки - з нічиїх при двох поразках.

Однак, від перших хвилин поєдинку ініціативою заволоділи господарі. Удар Западні у дальній кут взяла на себе стійка, однак першим на добиванні був Бруно - 1:0. За 13 хвилин, провівши якісну контратаку, “Львів” забив вдруге. Тейлор впевнено завершив навіс Голікова з правого флангу.

Лише після цього контроль м’яча перейшов до гостей, втім, створити дійсно гострий момент у гравців “Олександрії” так і не вийшло.

Після перерви замість у складі гостей замість Запорожана вийшов Грицук, що одразу ж змінили малюнок гри. Можна із впевненістю сказати, що Шаран вгадав із заміною - саме Грицук на 53-й хвилині відправив м’яч у сітку після передачі Цурікова.

“Олександрія” продовжувала контролювати гру, не переводячи цю перевагу у гострі моменти. Лише на 86 хвилині гості зуміли реалізувати постійний тиск у забитий м’яч. На цей раз зіграли усі три заміни: Грицук віддав м’яч Шасталу в штрафну, а він, у свою чергу, скинув на Ситало, що і встановив остаточний рахунок.

У кінці поєдинку львів’яни організували штурм воріт Паньківа, однак, це не принесло бажаного результату. Відтак, результативна нічия, що залишає ФК “Львів” у нижній частині турнірної таблиці.