4°C
Ранок -1°C
День 5°C
Вечір 2°C
Ніч -4°C
27.3528.05
3030.9
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
4°C
Ранок -1°C
День 5°C
Вечір 2°C
Ніч -4°C
27.3528.05
3030.9
Безкоштовно в газету "ЛО"! Подати оголошення Безкоштовно
Став свідком? Розкажи іншим! Подати Матеріал
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

Фасад "Чорної кам'яниці" реставруватимуть до осені 2019 року

Image

Головний архітектор проекту реставрації “Чорної кам’яниці” повідомив про стан відновлювальних робіт на об’єкті 440-річної давнини. Реставрацію було розпочато ще восени 2017 року; з того часу проведено обмірні роботи, відновлюється аттик та дах кам’яниці. Остання частина будівлі отримає певні зміни - конструкцію буде оновлено для більш ефективного відводу дощової води.

Протягом 2018 року триватиме робота над реставрацією третього та четвертого поверхів, а також, частиною другого. Будуть відтворені частини пошкоджених рустів - частково буде додано кам’яні вставки. З часом їх пофарбують у необхідний “темний” колір.

Скульптури демонтують та реставруватимуть протягом зимового періоду. За словами Юрія Дубика, проводити роботи з відновлення у жовтні-листопаді заборонено через кліматичні умови.

Загалом, це перша реставрація з 1980-х років. Однак, дослідники зазначають, що тоді були використані непридатні матеріали, через що фасад постійно осипається.

Роботи проводяться за гроші гранту від Посольського фонду США, що займається збереженням культурної спадщини. До цих коштів у розмірі 275 тис. доларів Львівським історичним музеєм було додано 29 тис. доларів.

Завершення реставрації заплановано на 30 жовтня 2019 року.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Де ви провели (плануєте провести) відпустку 2017?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...