18°C
Ранок 18°C
День 21°C
Вечір 17°C
Ніч 17°C
31.532.18
33.1933.82
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
18°C
Ранок 18°C
День 21°C
Вечір 17°C
Ніч 17°C
31.532.18
33.1933.82

​ЄС планує влітку відкрити кордони, щоб врятувати туристичний сезон

Цього року, через пандемію коронавірусу туристична індустрія постраждала чи не найбільше. В наслідок цього, Єврокомісія виступила з пропозицією поступового відновлення туризму, пише BBC News.

Фото: з інтернету з відкритих джерелФото: з інтернету з відкритих джерел

Вчора, 13 травня Європейський Союз заговорив про відновлення внутрішніх кордонів та відновлення подорожей.

Туризм становить майже 10% ВВП Європи і забезпечує мільйони робочих місць у 27 країнах. Через зруйнування туристичної сфери пандемією, виконавча комісія ЄС закликала повернутися до «необмеженого вільного пересування», хоч із заходами безпеки, такими як маски на літаках.

«Цього літа в нас буде туристичний сезон, нехай і з заходами безпеки та обмеженнями» - заявив єврокомісар з економічних питань Паоло Джентілоні.

З таким рішенням погодилися Австрія та Німеччина. З п'ятниці на кордонах робитимуть випадкові перевірки, а з 15 червня планують повністю відновити вільний рух.

Австрійський канцлер Себастьян Курц, сказав, що це буде ще одним кроком до повернення людей у нормальне життя.

На противагу у Британії ввели 14-денний карантин для авіамандрівників. Без карантину британці можуть поїхати до Франції та Ірландії.

Єврокомісія зазначає, що відновлення туристичної індустрії повинне бути поступовими, потреби та переваги подорожей і туризму слід зважувати з ризиками поширення вірусу та не допустити збільшення випадків, що може призвести до повторного запровадження карантину.

Остаточні рішення кожна держава прийматиме самостійно. Деякі країни вирішили робити акцент на внутрішньому туризмі. Латвія, Литва та Естонія з 15 травня відкриють кордони одна для одної.

Нації, які пережили одні з найгірших спалахів COVID-19 у світі, не поспішають приймати відвідувачів. Іспанія планує тримати свої кордони закритими для мандрівників із-за кордону до липня.

Нагадуємо, зараз кордони в межах ЄС закриті, зокрема, й в Шенгенській зоні, однак країни починають поступово їх відкривати.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи варто демонтувати Монумент Слави?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...