16°C
Ранок 15°C
День 21°C
Вечір 19°C
Ніч 13°C
38.839.1
39.540.5
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
16°C
Ранок 15°C
День 21°C
Вечір 19°C
Ніч 13°C
38.839.1
39.540.5

"Епіцентр" допомагає лікарням Львова у боротьбі з пандемією COVID-19

Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги м. Львова отримала 5 нових апаратів ШВЛ від компанії «Епіцентр»

Медичні заклади Львова продовжують отримувати допомогу для боротьби із пандемією COVID-19. Компанія «Епіцентр К» передала 5 апаратів штучної вентиляції легенів Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги м. Львова.

Генеральний директор компанії «Епіцентр К» Петро Михайлишин розповідає, що місяць тому компанії «Епіцентр К» передала клінічній лікарні швидкої медичної допомоги м. Львова засоби індивідуального захисту, а саме: захисні маски, окуляри та комбінезони багаторазового використання. А вчора, 1 липня надали 5 апаратів штучної вентиляції легень експертного класу Oricare V8600.

Фото 1Фото 1

Приблизна вартість цих апаратів — від 900 тис грн до 1 млн грн.

Заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко, висловив свою вдячність компанії за її соціальну відповідальність, адже така допомога місту на сьогоднішній день є дуже важливою.

Отримані апарати ШВЛ, які привезли з США — є ключовим елементом у лікуванні пацієнтів хворих на COVID-19. Це реанімаційне обладнання експертного класу, яке слугуватиме лікарням для порятунку пацієнтів і після пандемії. Такі апарати ШВЛ компактні та мобільні, з потужним акумулятором та не потребують наявності компресора, завдяки чому, легкі у переміщення. Це дає змогу ефективно працювати у відділеннях реанімації та інтенсивної терапії.

Наталія Матолінець, завідувач реанімаційного відділення Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги м. Львова теж висловила подяку компанії «Епіцентр» за «неоціненну допомогу для порятунку життів наших пацієнтів». Адже для того, щоб забезпечити пацієнтам лікарні якісне лікування, необхідне сучасне обладнання.

Фото 3Фото 3

Це не вперше компанія «Епіцентр» відгукнулася на ініціативу Президента України Володимира Зеленського щодо забезпечення закладів охорони здоров’я необхідними засобами захисту й обладнанням для боротьби з COVID-19.

«Епіцентр К» також узяв кураторство над Хмельницькою областю. Представники компанії увійшли в оперативний штаб, створений при Хмельницькій ОДА, який уже надав допомогу 72 закладам охорони здоров’я та 5 соціально-інституційним закладам догляду за вразливими категоріями населення Хмельниччини.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Як ви оцінюєте роботу А. Садового на посту мера Львова?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...