6°C
Ранок 9°C
День 14°C
Вечір 13°C
Ніч 6°C
4141.5
39.940.9
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
6°C
Ранок 9°C
День 14°C
Вечір 13°C
Ніч 6°C
4141.5
39.940.9

"Електрон" святкує 100 років з дня заснування

Фото ЛМРФото ЛМР

Львівський ПАТ “Концерн-Електрон” святкує сторіччя від початку діяльності. Підприємство є надзвичайно важливим для міста, лише за останні 5 років було виготовлено 135 одиниць транспорту, що зараз курсує вулицями Львова. Цього ж року “Електрон” переміг на тендері щодо постачання місту 50 нових тролейбусів.

Мер Львова Андрій Садовий привітав працівників підприємства та нагородив видатних особистостей. Зокрема, орден св. Юрія отримав Юрій Бубес - президент-голова Правління ПрАТ «Концерн-Електрон», Золотий герб міста Львова — Віктор Рибинок, Голова Наглядової ради концерну. Подяки та матеріальне заохочення отримали: Микола Миговчак — начальник управління гарантійного та сервісного обслуговування, Роман Яхимець — головний технолог, Андрій Дзядик — заступник начальника відділу електрообладнання науково-технічного центру, Олександр Устінов — заступник головного конструктора, Ігор Тарнавський — майстер складальної дільниці. А також Ярослав Іванейко, Іван Войчишин, Василь Кульчицький, Сергій Каргополов, Володимир Пецух, Михайло Масло, Оксана Боднар, Михайло Криса, Ігор Лещук, Василь Сидь, Віталій Захарченко, Володимир Ковалисько, Андрій Огородник, Олег Дзядик, Ярослав Хімчак, Микола Януш.

Фото ЛМРФото ЛМР

«Хто народився у Львові, той пам’ятає добрі минулі часи — на весь Союз гриміло два великих, потужних промислових підприємства — ЛАЗ і Електрон. Часи змінились. Електрон живе, ЛАЗ рідна держава продала через Фонд держмайна росіянам, вони його знищили. Але яка моя велика повага до вас, що ви славу міста машинобудування підняли і на сьогодні ми гордимось, що у Львові на дорогах їздять трамваї, тролейбуси, автобуси і електробуси. На кінець року має бути 138 одиниць техніки, випущеної тут, у Львові.

Які наші плани? Зараз чекаємо фінального рішення Європейського банку реконструкції та розвитку щодо 50 тролейбусів. Думаю, що Електрон буде їх робити наступного року. В четвер на сесії ми проголосували ухвалу, відповідно до якої маємо нову фазу співпраці з Європейським інвестиційним банком — по цьому проекту місто має додатково замовляти 100 автобусів і 10 трамваїв. Сто процентів то має бути Електрон, бо краще від вас трамваї не робить ніхто. Ми зараз працюємо з Міжнародною фінансовою корпорацією щодо можливості виділення коштів для закупівлі 100 електробусів.

Я би дуже хотів, щоб наша рідна держава любила наші підприємства не тільки хорошими словами, а й замовленнями, реальними замовленнями, які дають людям роботу, податки і ВВП. Ми в державі часто чуємо розмови, що треба збільшувати видатки на освіту, медицину, культуру, оборону — підтримую обома руками. А де це брати? Контрабанду задавимо, але без виробництв в Україні нічого не буде. Якщо я маю розмову з будь-якими представниками інших країн, чи з послами, кожен з них починає розмову і закінчує виробництвом та продукцією, яку вони хочуть продати. Я би дуже хотів, щоб у нас в державі це було пріоритетом. Коли люди мають роботу, вони себе гідно і впевнено почувають, а держава тоді є сильна, а сильна держава може мати сильну та потужну армію", - такими словами привітав працівників концерну Андрій Садовий.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Як ви оцінюєте результати реформи поліції 2015?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...