14°C
Ранок 9°C
День 14°C
Вечір 13°C
Ніч 6°C
4141.5
39.940.9
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
14°C
Ранок 9°C
День 14°C
Вечір 13°C
Ніч 6°C
4141.5
39.940.9

Egis завершила ТЕО по сміттєпереробному заводу (відео, фото)

Фото: проект EgisФото: проект EgisФранцузькі партнери провели презентацію сміттєпереробного комплексу у Львові на вулиці Пластовій.

Про це передає Львівський портал, - пишуть Львівські.

За словами Крістофера Раунда, керівника проекту від компанії, проект передбачає різі методи переробки сміття а також рішення, підлаштовані саме під Львів.

Команда займалась економічною частиною проекту – зараз має проводить робота над технологічною. Повідомляється, що презентацію вже проводять банкам та їх консультантам. Саме останні фінансуватимуть проект.

Ділянка комплексуаводу. Червоним - заводДілянка комплексуаводу. Червоним - завод

В концепції заводу в основному продумано варіант роботи із змішаними відходами. Тобто, щоб було де сортувати і як те, що викидають мешканці у спільні контейнери для сміття. У Egis зазначають, щоб було б добре, якби мешканці вчились культури сортування сміття, але працювали, орієнтуючись на чинну ситуацію.

Комплекс міститиме в собі дві частини – частину механічної переробки сміття та біологічної. Перший етап це розділення органічних та неорганічних відходів. Коли сміття потраплятиме на завод, відділятимуться великі відходи, які не підлягають сортування далі – їх перебиратимуть вручну. Водночас дрібні відходи відсіюватимуться вже під час проходження через сита. Припускається, що в основному так будуть відділятись органічні відходи.

Далі буде проводитись компостування органіки та різних залишків. Також із сміття відбиратимуть метал, знову розділять більші і менші відходи.

Всі рештки, які пройдуть ці етапи і залишаться – відпарвлятимуться на захоронення. Так, на сміттєзвалище має потрапляти трохи менше третини всіх відходів.

Крім цього в проект включили окремий цех для виготовлення паливних відходів. Сировину для цього братимуть із залишків після ручного сортування вторсировини.

І, звісно, на території заводу буде автосортувальна лінія для відходів окремого виду – паперу, пластику і скла. Прогнозується, що загалом буде відсортовано майже 70 тисяч тонн подібних відходів щороку.

Про безпеку працівників також подбали – приміщення і цехи будуть закритими, але добре вентилюватись спеціальною системою очистки повітря.

Пропоновані виробничі потужності полігону – 250 тисяч тонн змішаного сміття за рік.

Нагадаємо, що вартість проекту 35 євро. Львів отримав грант у розмірі 10 мільйонів, а також візьме позику у ЄБРР для решти коштів.

За попередньою інформацією, сміттєпереробний комплекс розмістять на вулиці Пластовій – біля споруд Львівводоканалу. Замовником будівництва виступатиме ЛКП «Зелене місто», яке розпоряджається ділянкою.

Раніше Львівські писали про те, що оголошено тендер на розробку проекту заводу.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Як часто ви буваєте на нашому сайті?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...