27°C
Ранок 20°C
День 27°C
Вечір 24°C
Ніч 17°C
38.839.1
39.840.8
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
27°C
Ранок 20°C
День 27°C
Вечір 24°C
Ніч 17°C
38.839.1
39.840.8

«Доступних ліків» немає в доступі на Львівщині

У аптеках Львівщини важко знайти препарати за програмою «Доступні ліки». Про це пише Гал-інфо, передають «Львівські».

На затримки у постачанні ліків поскаржилась пані Лідія з Пустомитівського району. Вона мала при собі правильний рецепт, з трьома печатками, але все одно не змогла купити потрібні ліки з сатинами задля зменшення рівня холестерину в крові. В жодній з аптек, в які вона зверталась у Львові чи в районі, препарату в наявності не було.

Жінка поскаржилась на «Урядову гарячу лінію». Невдовзі їй відповіли. У листі йшлось, що аптеки, які беруть участь у урядовій програмі «Доступні ліки», забезпечені всіма необхідними медикаментами. І справді після дзвінка в одну з аптек, стало відомо, що ліки нещодавно з’явились у аптеці.

Скрін з Гал-інфоСкрін з Гал-інфо

Такій звістці пані Лідія зраділа, але зазначила, що термін дії рецепту (в 1 місяць) уже збіг. І їй знов доведеться йти до лікаря, хоча це далеко і важко, враховуючи її стан здоров’я. Можна зробити висновок, що «Доступні ліки» мають прогалини з постачанням, що зменшує дієвість самої програми.

Також «Львівські» зазначають, що Міністерство охорони здоров'я України планує розширити перелік препаратів, вартість яких будуть відшкодовувати в рамках програми «Доступні ліки». Про це говорив віце-прем'єр-міністр Павло Розенко. В планах додати ще як мінімум 50 препаратів до наявних 157 у списку.

Більше новин на «Львівських».

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Як ви оцінюєте роботу А. Садового на посту мера Львова?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...