15°C
Ранок 12°C
День 14°C
Вечір 12°C
Ніч 12°C
2828.41
32.533.12
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
15°C
Ранок 12°C
День 14°C
Вечір 12°C
Ніч 12°C
2828.41
32.533.12

До міжнародного Дня без Авто львів'янам пропонують "крутити педалі"


В четвер, 22 вересня вже котрий рік поспіль практикують акцію до Дня без Авто, беручи в руки велосипед. Для таких "велосипедистів" пропонують захопити з собою сніданок та приєднатись до однодумців на площі ринок з 08:00 до 09:00.


"Пропонуємо Вам спробувати на один день змінити авто на велосипед: на роботу, по місту чи додому. Розповідайте друзям та беріть ініціативу у свої руки. А щоб побачити, скільки ж нас таких, запрошуємо попити вранішню каву "на роверах" біля фонтану Діани", - йдеться у повідомленні від організаторів.

Акція бере початки у Франції. Ще з 1998 року у центральній частині Парижа перекривають дороги та пропонують людям велосипеди безкоштовно. Пізніше такий День без Авто набув міжнародного значення, адже більш ніж 30 міст з різних країн світу теж взяли для себе таку традицію. На сьогоднішній день сума міст-учасників досягає цифри 250.

Якщо ж ви не можете відмовитись від авто, то подумайте, як можна скоротити рівень шкоди, що приносять викиди шкідливих речовин під час користування. Рекомендується глушити мотор при зупинках; продумати, як можна уникнути тривалих прогрівів двигуна в холодну пору року; поважати права пішоходів, гальмувати перед "зеброю" і знаками пішохідного переходу; не ігнорувати і не притискувати до бордюру велосипедистів; влаштовувати "розвантажувальні дні" без автомобіля, заздалегідь спланувавши, як добиратися до роботи іншим способом.


Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

  • user
    Гість 10:12, 21.09.2016
    Ідея чудова. Щоправда вже холодно/мокро. Плюс, від того що настало свято, велопарковок і велодоріжок більше не стало і це сумно.
    Але да... ідея супер.
user
Loading...