22°C
Ранок 18°C
День 22°C
Вечір 22°C
Ніч 19°C
27.5527.95
32.232.8
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
22°C
Ранок 18°C
День 22°C
Вечір 22°C
Ніч 19°C
27.5527.95
32.232.8

Дні Європейскої спадщини у Львові: екскурсія до музею пожежної справи

25 вересня в рамках днів Європейської спадщини у Львові "пожежний" музей відчинив двері для відвідувачів. Гостей чекала пізнавальна розповідь про часи від початку історії пожежної справи до сучасних актуальних подій в Україні. Про це повідомляє ЗУНР.ІНФО.

Цьогоріч Дні Європейської спадщини у Львові об'єднали темою "Сади і парки Львова: жива історія міста". Учасники насолоджувались не лише дискусіями, лекціями та розповідями, а й пішими прогулянками, квестами, іграми. Вочевидь організатори вирішили що історія пожежної справи теж важливий елемент "зеленого" минулого міста. Тому всіх охочих чекали біля відчинених дверей.

Менші й дорослі львів'яни відвідали 3 окремих зали, які пропонуються для експозицій. Призначення першого залу - історія виникнення, початкові засади пожежної справи. Одним словом фаховий експерт розповів про те, як все починалось та за допомогою чого.

Наповнення другого залу допомогло присутнім освіжити свої знання про причини виникнення пожеж, методи та засоби їх запобігання. А цікаві експонати з повсякденного вжитку пожежників допомагали створити атмосферу живої ситуації.

В музеї також діє зал присвячений спеціально подіям на Чорнобильській АЕС. Тут представили зібрані світлини, малюнки дітей стосовно трагедії. Також з інформації можна дізнатись про героїв з Львівського зведеного загону із ліквідації наслідків катастрофи на ЧАЕС.

Була можливість дізнатись від гіда про все з пожежної тематики, що цікавило присутніх, тому ніхто не соромився уточнювати дані, запитувати та дізнаватись. Такі заходи пропагують відкритість пожежної служби в будь-який час.

Адміністрація музею радо запрошує всіх та готова йти на зустріч мешканцям міста.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

Найбільш обговорювані новини

Loading...