14°C
Ранок 12°C
День 14°C
Вечір 12°C
Ніч 12°C
2828.41
32.533.12
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
14°C
Ранок 12°C
День 14°C
Вечір 12°C
Ніч 12°C
2828.41
32.533.12

​Для працівників ЛНУ збудуть жило у Рясному

Візуалізація з Львівського порталуВізуалізація з Львівського порталуНа земельній ділянці, що закріплена за ЛНУ імені Івана Франка, зведуть комплекс багатоповерхівок.

Про це пише «Львівський портал».

У Львові на вулиці Івана Величковського,84 планують звести багатоповерхівки, частину квартир в яких передбачать для працівників львівського ВНЗ.

ЛНУ імені Івана Франка незабаром підпише інвестиційну угору з ТзОВ «CNL Grouр» на 4,6 млн грн. Адже ця ділянка вже багато років закріплена за університетом, але лише минулого року знайшовся забудовник,який взявся побудувати житло для освітян.

Житловий комплекс складатиметься з 3 секцій: перші дві матимуть 9 поверхів, а третя – 11. Для працівників університету виділять всього 11% від усього житла – це орієнтовно 50 квартир.

У інвестиційній угоді зазначено, що квартири освітяни зможуть купити за 7,5 тисяч гривень на 1 м2, мінімальна ціна для інших покупців – 11,5 тисяч гривень за 1 м2.

Наразі готують документи, для отримання містобудівних умов та обмеження в мерії. Потім потрібно буде отримати дозвіл у ДАБІ. Саме на цьому етапі освітяни, які хочуть придбати житло у першій черзі будівництва (це 3 під’їзди) мають внести першу суму – 50% від вартості.

Додамо, що підземний паркінг будувати не планують через високий рівень води і проблемні ґрунти.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

  • user
    Гість 11:52, 25.02.2018
    ... щось мутять забудовники ... відразу закладається конкретна т.з. корупційна складова , коли для освітян ціна 7,5 тис. грн. , а для всіх інших 11,5 тис грн. ... от хоч пенсії вирівняли , та щось "наукове" таки намагаються впарити ... є бажання поліпшити житлові умови освітян ? ... чи бажання легше пройти отой етап отримання містобудівних умов і дозволу ДАБІ ? ... певне забудовник конкретно все прорахував ... і піар отримає , і конкретну егіду від усіляких "активістів" ...
user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи готують чоловіки вдома?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...