8°C
Ранок 10°C
День 14°C
Вечір 9°C
Ніч 8°C
28.128.5
33.233.8
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
8°C
Ранок 10°C
День 14°C
Вечір 9°C
Ніч 8°C
28.128.5
33.233.8

Для популяризації туризму Львівщиною зняли 4 відеоролики (ВІДЕО)

Управління туризму та курортів Львівської ОДА вчора презентувало серію із чотирьох відеороликів, які мають показати унікальність цьогорічного туристичного сезону. Про це інформує прес-служба Львівської ОДА.

На відеороликах нема акторів, лише справжні фермери, ресторатори, пам’яткоохоронці та туроператори Львівщини. Нема декорацій - лише справжні ферми, реальні замки і храми, міста, містечка і села, гори і ліси області.

Режисер, сценарист та продюсер - член Української та Європейської кіноакадемій Тарас Дронь.

Фото: скріншот з відеоФото: скріншот з відео

Керівниця управління туризму та курортів Львівської ОДА Наталія Табака розповіла, що на відео все правдиво і навіть присутньо трохи гумору, адже як можна без гумору розповідати людям про відпочинок. Сценарій спільними зусиллями писали: працівники управління туризму включно з Наталією, Тарас Дронь, Юрій Мотало та Тарас Лозинський.

Героями відеороликів стали: захисниця пам’яток архітектури Ганна Гаврилів, власниця особливого ресторану Ярослава Павлюковець, професійний пасічник, шеф-кухар Володимир Мамонтенко, винороб Орест Дейнека, фермер Олег Темчишин, бджоляр Петро, господар кінного ранчо Остап Лунь, повітроплавець Сергій Неупокоєв, заступник начальника управління туризму та курортів Тарас Лозинський, велосипедисти Сергій Пясецький та Ірина Давидюк, провідниця та рятувальниця Юлія Хворостяк, спортивно-туристичний інструктор Тарас Білошицький і навіть лікар-травматолог Андрій Жолоб.

«У кадрі лише справжні живі емоції!», - наголосила Наталія Табака.

Кожен з промороликів відповідає одному із напрямків туризму, які популярні на Львівщині:

  • лікувально-оздоровчий,
  • історико-пізнавальний,
  • активний,
  • гастрономічний.

Відео знімали у 18-тьох локаціях, серед яких: Свірзький, Олеський, Підгорецький, Золочівський замки; скельний комплекс у Розгірче; бальнеологічні курорти Східниці та Трускавця; гірські курорти Славського та Волосянки; фермерські господарства регіону; приватна виноробня; пасіка тощо. «Усі вони вже зачекалися гостей, дитячого сміху і готові забезпечити кожному відпочинок на його смак», - поділився заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод.

Метою промороликів є показати та розповісти про туристичні об’єкти Львівщини українцям та, можливо й іноземцям, адже для соцмереж відео легко титрувати різними мовами.

Таким чином у ЛОДА намагаються допомогти підприємцям та збільшити до області туристичні потоки з інших регіонів України й з інших країн.

«Подорожуй Львівщиною – Відкривай себе!», - саме таким буде гасло сезону у цьому році, поділилися творці відео.

Управління туризму та курортів Львівської ОДА висловили вдячність режисеру та знімальній групі, які погодилися працювати без гонорарів, за бюджетні кошти покрили виключно витрати, пов’язані зі знімальним процесом, «Копальні кави», яка виступила пропартнером для проведення презентації. А також Михайлу Хомі (Дзідзьо) та Ользі Кузьменко (мамі Андрія Скрябіна) - за активну участь у створенні промовідео та популяризації Львівщини як унікального туристичного напряму в Україні.

Лікувально-оздоровчий

Історико-пізнавальний


Активний


ГастрономічнийОцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи потрібно перекладати українською російські (радянські) фільми для показу на ТБ?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...