25°C
Ранок 20°C
День 27°C
Вечір 24°C
Ніч 15°C
26.7527.2
30.0530.8
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
25°C
Ранок 20°C
День 27°C
Вечір 24°C
Ніч 15°C
26.7527.2
30.0530.8

Дівчинка, яку вкусила змія, померла в львівській лікарні

Image

Інцидент стався у Сколе 11 серпня. Тоді, 4-річну дівчинку вкусила гадюка, після чого її госпіталізували у районну лікарню. Вже за добу її перевели у “Чорнобильську лікарню” до Львова. Ще за два дні до Сихівського відділення поліції надійшло повідомлення про її смерть.

Прокуратура відкрила кримінальне провадження за цим випадком. Стало відомо, що лікарі не вводили їй протиотруту, запевняючи, що дітей лікують без неї. До того ж, сироватки проти отрути карпатської гадюки немає в Україні.

Подію прокоментувала Олена Козлова, заступниця директора Західноукраїнського дитячого медичного центру: «Я не переконана, що введення сироватки в даному випадку могло допомогти цій дитині. Впродовж 25 років ми лікуємо дітей з таким отруєнням власне від укусів змій. І більшості дітям ми не вводимо сироватку. Ми мали лишень кілька доз минулого року, а перед тим жодна дитина не отримувала і жодна дитина не померла».

Наразі проводиться досудове розслідування, працюють судмедексперти. Контроль за проведенням цих заходів покладено на обласну прокуратуру.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

Найбільш обговорювані новини

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи хочете ви щоб Україна ввійшла до Євросоюзу?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...