-0°C
Ранок -1°C
День 1°C
Вечір 0°C
Ніч -1°C
39.439.9
40.341.3
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
-0°C
Ранок -1°C
День 1°C
Вечір 0°C
Ніч -1°C
39.439.9
40.341.3

Семирічна дівчинка побила світовий рекорд у воркауті


У Львові на вихідних пройшло Steel Workout Show.

Про це інформує міська рада.

Steel Workout Show це захід, який вже відбувся у 4 містах окрім Львова: Київ, Одеса, Харків, Дніпро. Як зазначають організатори, його проводять для того, аби залучити до здорового способу життя якомога більше людей і показати приклад, що займатись безкоштовно спортом можна – як варіант в такий «вуличний» спосіб.

У рамках цієї події до Львова приїхала національна збірна з воркаута. Один з професіоналів вуличного спорту – Денис Мінін також провів майстер-клас для всіх охочих.

Та більшість відвідувачів події зацікавило відкрите змагання та конкурси, на яких переможці отримали смартфони та фітнес-браслети. В нашому місті охочих позмагатись було найбільше – близько 200 людей зареєструвалось.

В змаганнях Steel Workout цьогоріч всіх здивувала семирічна дівчинка. Ніколь Князева побила світовий рекорд у своїй віковій категорії- зробила силовий підйом переворотом на перекладині більше 80 разів. Попередній рекорд був майже в половину менший.

Як коментує сама маленька переможниця, їй просто сподобалось займатись, після першої перемоги у «напівприсяді на стільцях» вона не захотіла зупинятись.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Як часто ви вживаєте алкоголь (в тому числі слабоалкогольні напої)?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...