8°C
Ранок 10°C
День 16°C
Вечір 12°C
Ніч 10°C
26.526.9
30.9531.55
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
8°C
Ранок 10°C
День 16°C
Вечір 12°C
Ніч 10°C
26.526.9
30.9531.55
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

Директора Держрезерву без пояснень звільнили з посади

У Держрезерві під час аудиту не дорахувалися зерна на 800 млн гривень.

Позапланові перевірки підприємств, які входять до Держрезерву, виявили втрату 2 700 вагонів зерна, а директора Держрезерву, який ініціював ці перевірки – звільнили з посади без пояснення причин.

Фото: з інтернету з відкритих джерелФото: з інтернету з відкритих джерел

Про зникнення зерна вже колишній директор Держрезерву Ярослав Погорілий повідомив ще 20 травня в інтерв’ю «Дзеркалу тижня».

Екс-керівник розповів, що до сих пір нема чіткого розуміння, що відбувається з мобілізаційним резервом. Здійснені аудити показали суттєві втрати запасів. Зерна недорахувались на більше ніж 800 мільйона гривень, загалом зафіксували збитків на понад мільярд гривень. «Держрезерв заповнений на 3% від норми зберігання, тобто від максимуму, який може там бути», – розповів Погорілий.

Також чоловік зазначив, що під час аудиту в документах на підприємствах був вказаний один обсяг зерна, але насправді його там не було зовсім.

«Якийсь товар за документами на складах є, але у процесі перевірки з’ясовується, що його вже немає. На одному з підприємств ми не знайшли майже 18 тисяч тонн зерна, на іншому – майже 20 тисяч, на третьому – 112 тисяч тонн. Ось уже 150 тисяч тонн зерна, які начебто у нас є, але насправді їх вже давно розікрали і продали», – сказав колишній керівник Держрезерву і зазначив, що зі складів розкрадають не лише зерно, але і, наприклад, нафтопродукти.

Він також відмовився назвати підприємства, на яких аудитори виявили розкрадання, пославшись на таємницю слідства.

Нагадуємо, 31 травня pадник голови МВC Михайло Апоcтол на своїй сторінці у Facebook писав, що близько 2 700 вагонів зеpна, яке повинно б знаходитиcя на збеpіганні у Деpжpезеpві з’їли миші.

«Ненажеpливі миші добpалиcя також до cтpуктуpи Деpжpезеpву у Чоpткові, на Тернопільщині. Тут вони очиcтили cклади зеpна, яке б поміcтилоcя у більше як 150 вагонів - зеpновозів», — зазначив Михайло Апостол.

Станом на вівторок, 2 червня, додаткової інформації про розкрадання в Держрезерві не було.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи готують чоловіки вдома?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...