14°C
Ранок 19°C
День 25°C
Вечір 22°C
Ніч 15°C
26.7527.18
32.3532.95
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
14°C
Ранок 19°C
День 25°C
Вечір 22°C
Ніч 15°C
26.7527.18
32.3532.95
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

​Директор АТП-1 пояснив, що інформація про невиплату зарплат водіям – брехня

Він зазначив, що раніше опублікована інформація у групі «Варта1» у Facebook є неправдивою інформацією, а людина, яка розмістила цю інформацію – ніколи не працювала у АТП-1.

Про це повідомив директор підприємства Орест Хамула.

«Львівські» повідомляють, що у понеділок, 19 лютого, у Facebook у групі «Варта1» розмістили інформацію від Сергія Гвоздика, ніби, водія, який працює у АПТ-1.

Він пояснив, що у підприємстві видають заробітну плату дивно:

«Директор дає зарплату по двох відомостях, які знаходяться у касирів, якщо віддаємо борги по плану і по перевитраті палива, тоді він дає зарплату».

Учасник від імені водіїв попросив небайдужих прийти в парк та попросив мерію зреагувати на це, адже вони прийдуть самі до ЛМР.

Директор АТП-1 Орест Хамула, пояснив що на 50 маршрутках встановили датчики контролю рівня палива і вони контролюють «розхід палива».

«В інтернеті розповсюдили фейкову інформацію про те, що АТП-1 не виплачує зарплату у повному обсязі та робить це по двох відомостях. Такі дії та розмови – це провокація. Людина, що розповсюдила цю інформацію – це вигаданий персонаж, якого у штаті АТП-1 немає. Є люди, яким не подобається те, що на маршрутках почали встановлювати датчики контролю рівня палива.

Ті, хто має понаднормове використання пального, повинні повертати за нього кошти підприємству», - зазначив директор АТП-1 Орест Хамула.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

  • user
    Гість 14:19, 20.02.2018
    ... чергова вистава "Багато галасу з нічого" ... вічна тема ... але ... в сьогоднішньому житті Шекспіром в ній (в темі) не пахне ... оті активісти засмерділи геть усе ...
user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Якби вибори Президента України відбулися вже цієї неділі, за кого Ви б віддали свій голос?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...