-0°C
Ранок -1°C
День 1°C
Вечір 0°C
Ніч -1°C
39.439.9
40.341.3
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
-0°C
Ранок -1°C
День 1°C
Вечір 0°C
Ніч -1°C
39.439.9
40.341.3

​Директор АТП-1 пояснив, що інформація про невиплату зарплат водіям – брехня

Він зазначив, що раніше опублікована інформація у групі «Варта1» у Facebook є неправдивою інформацією, а людина, яка розмістила цю інформацію – ніколи не працювала у АТП-1.

Про це повідомив директор підприємства Орест Хамула.

«Львівські» повідомляють, що у понеділок, 19 лютого, у Facebook у групі «Варта1» розмістили інформацію від Сергія Гвоздика, ніби, водія, який працює у АПТ-1.

Він пояснив, що у підприємстві видають заробітну плату дивно:

«Директор дає зарплату по двох відомостях, які знаходяться у касирів, якщо віддаємо борги по плану і по перевитраті палива, тоді він дає зарплату».

Учасник від імені водіїв попросив небайдужих прийти в парк та попросив мерію зреагувати на це, адже вони прийдуть самі до ЛМР.

Директор АТП-1 Орест Хамула, пояснив що на 50 маршрутках встановили датчики контролю рівня палива і вони контролюють «розхід палива».

«В інтернеті розповсюдили фейкову інформацію про те, що АТП-1 не виплачує зарплату у повному обсязі та робить це по двох відомостях. Такі дії та розмови – це провокація. Людина, що розповсюдила цю інформацію – це вигаданий персонаж, якого у штаті АТП-1 немає. Є люди, яким не подобається те, що на маршрутках почали встановлювати датчики контролю рівня палива.

Ті, хто має понаднормове використання пального, повинні повертати за нього кошти підприємству», - зазначив директор АТП-1 Орест Хамула.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

  • user
    Гість 12:19, 20.02.2018
    ... чергова вистава "Багато галасу з нічого" ... вічна тема ... але ... в сьогоднішньому житті Шекспіром в ній (в темі) не пахне ... оті активісти засмерділи геть усе ...
user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Як часто ви буваєте за кордоном?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...