23°C
Ранок 20°C
День 27°C
Вечір 24°C
Ніч 17°C
26.827.2
31.532.1
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
23°C
Ранок 20°C
День 27°C
Вечір 24°C
Ніч 17°C
26.827.2
31.532.1
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

Державна архітектурно-будівельна інспекція звернулась до прокуратури через самобуд

Фото Олександра МазуренкоФото Олександра Мазуренко

За фактом незаконної забудови території, Львівська інспекція ДАБІ звернулась до прокуратури. Будівля, що не має жодних дозволів, збудована у короткі строки та, на думку інспекторів, надалі будуть проводитись спроби її “узаконити”.

«Після того, як про самочинне будівництво на вул. Котка стало відомо у Держархбудконтролі, наші працівники одразу вийшли на об'єкт із перевіркою. Таких ми влаштували п'ять і під час кожної зафіксували, що будівельні роботи проводилися без отримання вихідних даних на проектування, а також розробки та затвердження належним чином проектної документації. Відтак установа притягнула суб'єкта містобудування до відповідальності за організацію самочинного будівництва. Після цього ми видали йому припис про зупинення будівельних та підготовчих робіт і підготували звернення до прокуратури з проханням подати позов до суду про скасування незаконно зареєстрованого права власності», – пояснив Святослав Кіндратів, керівник юридичного відділу інспекції ДАБІ у Львові.

Подібні “новобудови” вже неодноразово потрапляли у поле зору міської влади. Головний архітектор Львова Юліан Чаплинський прокоментував подібні ситуації так: «З'явилася схема, коли до будинків добудовують надбудови, прибудови, у старому фонді міста роблять реконструкції. І все це відбувається за лічені дні».

Нагадаємо, що на сайті Львівської міської ради є карта незаконних споруд, що постійно оновлюється. Також, перевірити новобудову можна у містобудівному кадастрі Львова.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Хто, на вашу думку, має отримувати вищу зарплату?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...