25°C
Ранок 20°C
День 27°C
Вечір 24°C
Ніч 17°C
38.839.1
39.840.8
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
25°C
Ранок 20°C
День 27°C
Вечір 24°C
Ніч 17°C
38.839.1
39.840.8

Депутат Турківської районної ради оштрафований за дозвіл на вирубку лісу

Image

Самбірський міськрайонний суд наклав штраф за службову недбалість на депутата Михайла Повханича. Причиною стали вісім епізодів, де екс-керівник місцевого управління «Галсільлісу». Повханич під час суду зазначав, що його не попереджали щодо заборони на вирубку дерев.

Усі випадки незаконної рубки датовані 2014-2015 роками, коли Повханич очолював підприємство та ставив підпис та печатку на лісорубний квиток. Зазначається, що у під час цих вирубок було зрізано 2710 дерев, що призвело до збитків на суму 5,2 млн гривень.

Слова Михайла Повханича процитовані у судовому вироку: «Він не визнає себе винним в тому, що неправильно працював. При прийнятті на роботу його не попередили, що не можна проводити рубки. За кошти від вирубки були виплачені подати, зарплата працівникам, придбана техніка. Він старався, працював, думав, що робить добре. Йому неодноразово вручали грамоти, як з адміністрації, так і з об'єднання».

Підсудному пом’якшили покарання щодо ув’язнення, замінивши на умовний термін, однак він має відшкодувати повну суму збитків у розмірі 5,2 млн гривень.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Як ви ставитесь до переселенців зі східної України у Львові?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...