8°C
Ранок 10°C
День 16°C
Вечір 12°C
Ніч 10°C
26.526.9
30.9531.55
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
8°C
Ранок 10°C
День 16°C
Вечір 12°C
Ніч 10°C
26.526.9
30.9531.55

​Де потрібно носити маски? Оновлена інформація від ВООЗ

Всесвітня організація охорони здоров’я оновила свої рекомендації щодо використання масок як засіб індивідуального захисту в умовах пандемії COVID-19.

Про це під час брифінгу у п’ятницю заявив глава організації Тедрос Гебреєсус, пише «Четверта студія» з посиланням на «LB.ua».

Згідно з оновленою інформацією, лікарі та працівники медустанов повинні носити маски, незалежно від того, чи взаємодіють вони із зараженими коронавірусною хворобою.

Також, Тедрос Гебреєсус зазначив, що носити маски також рекомендовано людям старше 60 років, а також тим, у кого виявлено захворювання. Зокрема, медичну маску слід одягати у місцях, де підвищена ймовірність інфікуватися COVID-19.

Окрім цього ВООЗ вважає, що урядам варто заохочувати населення носити маски під час поширення вірусу в місцях, де важко забезпечити соціальну дистанцію, зокрема в громадському транспорті, магазинах та інших людних місцях.

ВООЗ і надалі рекомендує залишатися вдома людям, які мають симптоми коронавірусу. Ті, у кого підтвердилася інфекція COVID-19, повинні бути ізольовані, а тих, хто контактував з ними, необхідно відправити на карантин.

«Якщо хворим або тим, хто контактував з ними, необхідно вийти з хати, вони повинні носити медичні маски», – сказав Гебреєсус.

Також глава організації додав, що маски повинні бути частиною загальних заходів із боротьби з коронавірусом. Вони самі собою не захистять вас від COVID-19. А також наголосив, що у якісних масок має бути три шари різних матеріалів.

Раніше ВООЗ у своїх рекомендаціях повідомляли, що медичні маски необхідні тільки хворим, оскільки немає даних про їх ефективність для захисту здорових людей.

Переглянути на Львівських
Loading...