-1°C
Ранок -2°C
День 0°C
Вечір -2°C
Ніч -3°C
27.527.9
32.833.4
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
-1°C
Ранок -2°C
День 0°C
Вечір -2°C
Ніч -3°C
27.527.9
32.833.4

Cуддя Турківського районного суду отримував хабарі у туалеті

Image

Затриманий за підозрою в хабарництві керівник Турківського райсуду Лука Кріль отримував хабарі у службовому туалеті суду. При цьому він спеціально двічі виходив разом із відвідувачем у туалет, щоб отримати всю суму хабара. Про це з посиланням на матеріали слідства 25 січня повідомило профільне видання «Судовий репортер».

Луку Кроля обвинувачують у отриманні хабара в 1 тис. євро. З матеріалів слідства випливає, що ці кошти він вимагав від працівника «Онуру» за призначення несуттєвого покарання у справі про нетверезе керування авто. Судячи з усього, мова йде не про закриття справи, а про призначення такого покарання, що не передбачало б позбавлення права керувати авто.

Через півтора тижня після розмови з суддею підсудний приніс першу частину хабара, яку передав керівнику суду у туалеті.

«14 грудня у ході зустрічі, яка відбулася у приміщенні вбиральні на першому поверсі будівлі Турківського райсуду Лука Кріль одержав від Олександра Г. частину неправомірної вигоди у сумі 600 євро. 18 грудня Лука Кріль, перебуваючи у приміщенні Турківського райсуду провів Олександра Г. до приміщення вбиральні на першому поверсі вказаної будівлі, де одержав другу частину неправомірної вигоди у розмірі 400 євро», – вказано у матеріалах слідства.

Із них також стає зрозуміло, що сам Олександр Г. на наступний день після першої розмови із суддею звернувся до правоохоронців, розповівши про вимагання хабара.

Наразі Лука Кріль продовжує працювати у Турківському райсуді, однак його до 19 лютого позбавили можливості розглядати судові справи, залишивши за ним лише право видавати накази та розпорядження від імені голови суду.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Як можна вирішити проблему парковок у Львові?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...