2°C
Ранок 0°C
День 4°C
Вечір 3°C
Ніч 1°C
27.6528.1
33.4534.05
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
2°C
Ранок 0°C
День 4°C
Вечір 3°C
Ніч 1°C
27.6528.1
33.4534.05
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

​Учені знайшли докази, що COVID-19 створений штучним шляхом

Вчені із Австралії знайшли докази того, що коронавірус COVID-19, який спровокував всесвітню пандемію, «унікально пристосований для зараження людей». Вони стверджують, що цей факт дає підстави припускати, що в COVID-19 міг бути створений штучно.

Фото: з інтернету з відкритих джерелФото: з інтернету з відкритих джерел

Микола Петровський, професор медицини з Австралії, який керує проєктом випробування вакцини на людях, заявив, що вірус не є типовим для нормальної зоонозної інфекції (від тварини до людини). Адже у нього є унікальна здатністю проникати в людський організм з першого дня. Про це йдеться в статті «Daily Mail».

За словами вченого, вірус міг з'явитися у тварини в результаті дивного явища природи, але не можна виключати і можливість його витоку з лабораторії.

Вчений наголосив, що нові віруси, які поширюються від тварин, зазвичай посилюються у ході пристосування до людського організму. Але через незрозумілі причини інфекція COVID-19 виявилася ідеально пристосованою для зараження людей без необхідності розвитку.

Крім того, Петровський звернув увагу на той факт, що найбільш відомі віруси досліжували в лабораторії китайського міста - Ухань, звідки інфекція і почала розповсюджуватися по світу.

Схожу думка прозвучала і від одного із провідних світових експертів в галузі біобезпеки Річард Ебрайт. Він стверджує, що досить рідкісним явищем є наявність подібних властивостей у вірусу, який створився природним шляхом. Навіть називає це неймовірним явищем.

Про такі ж незбагненні властивості йдеться і в дослідженні, опублікованому на сайті Корнельського університету. У ньому науковці говорять про так званий «спайковий білок» – саме він пов'язує новий штам COVID-19 з клітинами в людському тілі.

За допомогою комп'ютерного моделювання дослідники перевірили здатність білка-шипа зв'язуватися з людьми і 12 можливими тваринами-господарями. В результаті з'ясувалося, що здатність зв'язуватися з клітинами людини значно перевищувала його здатність інтегруватися з іншими видами.

Проте навіть якщо коронавірус з'явився природним шляхом, тоді він є більш небезпечним та несе людству неймовірну загрозу, вважає професор Петровський. Адже може «породити» новий різновид вірусу, який призведе до ще більш руйнівних наслідків. «Наступного разу рівень смертності може бути набагато вижчим», – попередив науковець.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Яке у вас (у вашої родини) авто?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...