21°C
Ранок 21°C
День 27°C
Вечір 24°C
Ніч 20°C
26.827.2
31.532.1
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
21°C
Ранок 21°C
День 27°C
Вечір 24°C
Ніч 20°C
26.827.2
31.532.1

​Британія офіційно звинуватила Росію у запуску вірусу NotPetya

В Міністерстві закордонних справ Британії переконані, що відповідальна за кібератаку з використанням вірусу-вимагача саме Росія. Представник МЗС заявив, що основною метою вірусу були ніяк не гроші, а поломка українських систем, однак вірус не зупинився на одній країні.


Про це повідомляє BBC, - передають Львівські.

Попередньо повідомлялось, що впродовж декількох тижнів внаслідок дії вірусу вийшло з ладу сотні тисяч комп’ютерів. Міністр Великобританії Тарік Ахмад заявив, що керівництво країни підсумувало – винна у атаці російська вдала, а конкретно – російські військові.

Як пише джерело, у Великобританії постраждала велика кількість організацій – у списку поштові служби, рекламні, юридичні, логістичні і фінансові компанії. У міністерстві переконані, що кінцевою метою вірусу були ніяк не кошти, а порушення роботи українських систем і користувачів. В підсумку, вірус поширився далі, охоплюючи все більше країн Європи.

Раніше Львівські писали про те, що багато українських служб атакував вірус. В тому числі постраждали і системи деяких міністерств.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Як ви допомагаєте бійцям АТО?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...