5°C
Ранок 8°C
День 13°C
Вечір 9°C
Ніч 7°C
24.5524.9
26.927.5
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
5°C
Ранок 8°C
День 13°C
Вечір 9°C
Ніч 7°C
24.5524.9
26.927.5
Безкоштовно в газету "ЛО"! Подати оголошення Безкоштовно
Став свідком? Розкажи іншим! Подати Матеріал
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

Бостонська клініка прооперує дівчинку, яка обпекла більшу половину тіла

Маленька Аня вчора вирушила спеціальним літаком з бригадою медиків в Бостон. Всі оплати по перельоту та кошти на лікування взяла на себе тамтешня клініка «Шрайнерс Госпіталь».

Близько 6 години вечора літак із постраждалою та медиками на борту мав приземлитись у Бостонському аеропорті. Звідти дівчинку доставили до лікарні, де медичний персонал має не лише великий досвід у таких операціях, а й неймовірні можливості порівняно з українською медициною.

Оперувати юну Ганнусю візьметься відомий як в США, та і в Україні лікар Геннадій Фузайлов. Він разом зі своєю командою вже не вперше допомагає хворим діткам з серйозними травмами. Востаннє група американських медиків була у Львові на початку вересня, тоді прооперували 40 постраждалих.

Як повідомляє Львівська газета, лікарі «Шрайнерс Госпіталь» вже не вперше рятують життя дітям, які мають серйозні тілесні опіки. Зокрема, Володю Бубелу з Кам’янка-Бузького району Львівської області вони рятували близько 10 місяців. Тоді кошторис лікування склав близько 2 мільйонів доларів. А загалом на рахунку американської клініки понад 200 таких вилікуваних.

Тому 4-річна Аня у надійних та хороших руках. До слова, це велике везіння, що дівчинку прооперують у Бостоні, адже в Україні зробити це навряд чи б вдалось. Хоч у нас є чудові фахівці, проте фінансування для таких операцій немає. Щодня потрібно від 7 до 8 тисяч гривень. Таке лікування при позитивних результатах має тривати 3 місяці. У матері немає таких коштів і фінансово вона не може самостійно підтримувати виплати.

Львівські раніше повідомляли про історію опіків дівчинки. Зараз лише можемо сподіватись на те, що її вдасться врятувати.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи підтримуєте ви ідею розпуску парламенту?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...