15°C
Ранок 16°C
День 21°C
Вечір 20°C
Ніч 13°C
26.4526.85
29.530.15
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
15°C
Ранок 16°C
День 21°C
Вечір 20°C
Ніч 13°C
26.4526.85
29.530.15

Більш ніж 2500 IT-фахівців на Львівській LVIV IT ARENA

Іноземні та українські спеціалісти з розробки програм зберуться у Львові щоб обговорити новинки нетворкінгу. Зустріч відбуватиметься 3 дні, відповідно до трьох течій: Product, Business та Technology, які зосереджені на різних аспектах ІТ-сфери.


У 2015 році конференція мала шалений успіх і всі учасники залишились задоволеними. Цьогоріч іноземні гості складуть 30% від усього складу, а спікери представлятимуть Західні ринки та бізнеси. Конфренція повністю англомовна, окремо представлять найновіші українські матеріали IT-сфери в рамках Tech Expo.

Серед запрошених гостей всесвітньо-відомі експерти компаній Twitter, Microsoft, Deloitte, Spotify, Philips. Місце головної лекції відвели Естер Дайсон - найвпливовішій жінці ІТ світу за версією New York Times. - мультимільйонеру та інвестору.

"Сьогодні у Львові працює більш ніж 15 тисяч людей у сфері IT, а по всій Україні назбирається близько 100 тисяч відмінних працівників. Щорічно кількість людей, які наповнюють цю сферу збільшується і, звісно, необхідно створювати базу для обміну досвідом та знаннями між спеціалістами", - таку мотивацію в проекті вбачає генеральний директор ELEKS, компанії-співорганізатора конференції Руслан Захарченко.

У програмі не лише різні дискусії та лекторії. Запланована також виставка технічних українських розробок Tech Expo, де експонуватимуть перший в Україні електрокар, деякі військові девайси та розумний годинник. На завершення для 5000 тисяч відвідувачів приготували магашоу Futureland Festival, де розважати музичною програмою буде один з найкращих ді-джеїв світу - Netsky.

Про деталі можна дізнатись на офіційному сайті Lviv IT Arena.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

Найбільш обговорювані новини

Loading...