9°C
Ранок 9°C
День 10°C
Вечір 10°C
Ніч 10°C
41.141.6
39.840.8
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
9°C
Ранок 9°C
День 10°C
Вечір 10°C
Ніч 10°C
41.141.6
39.840.8

​«Без рожевих окулярів»: у Львові відкрили виставку про жінок з онкологією (фото)


Вчора у Львівському палаці Мистецтв відкрили виставку фото «Без рожевих окулярів». Героїні на фото – жінки, які вже пройшли курс лікування або досі боряться з різними онкозахворюваннями.

Виставка триватиме тиждень часу, а далі планується організувати тур виставки по українських містах.

Відкриття події відбулось вчора, 7 листопада. Виставка представляє собою 60 світлин, з яких лише 1 кольорова. Головна мета виставки – показати, що хворі на рак жінки мають велике бажання жити і боротись із недугою. Героїні фото – звичайні жінки, які теж мають великий страх перед хворобою, проте вони продовжують свій шлях.

За словами однієї з організаторок виставки Ніни Резніченко, яка керує ГО « Афіна. Жінки проти раку», підтримка таких жінок дуже важлива. Виставка не обмежується аудиторією лише тих, хто у житті стикнувся з онкологією, а всього суспільства загалом. Оскільки люди сильно бояться раку, люди признаються, що у них це захворювання наприкінці, коли вже немає шансів щось змінити. Проте життя в онкохворих людей довге, але для цього потрібні сили і правильне лікування.

Додамо, що на виставці були також і учасниці фотосесії, які провели у галереї дефіле, демонструючи дизайнерський одяг.

Також промову на виставці виголосив заступник головного лікаря з медичної частини Львівського онкологічного лікувально-діагностичного центру Орест Тріль. За його словами, навіть після такого важкого діагнозу життя не закінчується, а доказ цьому – фото, представлені на виставці. В Україні наразі про рак говорять дуже мало, наразі не прийнято вважати рак хворобою, яку можна лікувати, але контролювати процес можна. Найголовніше в цьому процесі – рання діагностика. Фахівець може вам допомогти набагато більше, коли лише є підозра на хворобу.

«На Львівщині ми почали велику програму стосовно раннього виявлення ракоутворень, яка називається «Онкопревенція». Цю хворобу можна здолати!», - зауважив лікар.

Додамо, що вперше виставку презентували у Києві на початку 2017 року. Спершу було 20 фото, але потім проект розширили до 60 світлин і на цьому зупинятись не збираються.

Джерело фото: ZikДжерело фото: Zik

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Як ви ставитесь до М. Саакашвілі?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...