6°C
Ранок 9°C
День 14°C
Вечір 13°C
Ніч 6°C
4141.5
39.940.9
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
6°C
Ранок 9°C
День 14°C
Вечір 13°C
Ніч 6°C
4141.5
39.940.9

Вітаємо ЛМА- база компанії Wizz Air у Львові.

Вчора, 29 квітня 2020 року на сторінці Львівського Міжнародного Аеропорта (ЛМА) імені Данила Галицького в соцмережі facebook з'явилось повідмлення про те, що угорська авіакомпанія Wizz Аir відкриває базу в аеропорту «Львів» та запускає п’ять нових напрямків зі Львова.

На сторінці ЛМА також з'явилось повідомлення з інформацією про мінімальну вартість авіаквитків по цим напрямкам та датами перших рейсів- всі вони плануються на початку липня цього року.

17013-rozklad.jpg17013-rozklad.jpg

Фото взято з сторінки ЛМА

«Вітаю львів’ян !! Маємо гарну новину від WizzAir про відкриття п’яти нових гарних напрямків зі Львова та базування першого літака.
Тепер нам залишається дочекатися завершення карантину в країнах, куди плануємо літати. Дуже сподіваємося на якнайшвидше відкриття авіаційного простору для пасажирських перевезень з України», - зазначила генеральна директорка аеропорту «Львів» Тетяна Романовська.

Про серйозні авіаційні плани у львівському летовищі заявив й головний комерційний директор Wizz Air Джордж Міхалопулос:
«Ми раді повідомити про розширення нашої маршрутної мережі в Україні, паралельно, запроваджуючи підвищені заходи безпеки. Сьогодні відзначаємо важливу подію в історії діяльності Wizz Air в Україні, і оголошуємо про відкриття бази у Львові та п’яти нових маршрутів зі Львова, що будуть виконуватися з липня. Ця інвестиція підкреслює нашу довготривалу відданість країні».

Вітаємо колектив аеропорту "Львів" з новим досягненням, та бажаємо нових успіхів в їхній такій важливій роботі!

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Як часто ви буваєте на нашому сайті?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...