-1°C
Ранок -1°C
День -0°C
Вечір -1°C
Ніч -0°C
27.928.3
33.834.4
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
-1°C
Ранок -1°C
День -0°C
Вечір -1°C
Ніч -0°C
27.928.3
33.834.4

Барельєфи зі львівського Монументу слави передано до музею

Фото видання "Львівський портал"Фото видання "Львівський портал"

У Львові проводяться роботи із демонтажу Монументу Слави по вул. Стрийській. Щодня стела зменшується на декілька метрів - альпіністи відбивають частини бетонної конструкції. Також, вже знято усі бетонні плити та демонтовано мідні барельєфи.

Василь Раврик, головний інженер підрядної фірми зазначає: «Барельєфи будем демонтовувати паралельно з демонтажем риштування, тому що ця випуклість не дає змоги їх демонтувати. По мірі демонтажу самої стели будемо знімати барельєфи».

Зокрема, на стелі було розміщено п’ять фігур, що символізували роди військ. Кожну з них виконано з кованої міді. Відтепер вони знаходитимуться у музеї “Територія терору”.

Ольга Гончар, директор Музею, пояснює: «Насамперед, ми хочемо зберегти їх і дослідити, зробити окремий проект, пов'язаний з цим монументом, тому що є автори, певні концепції, дуже цікаво його дослідити з мистецької сторони, з точки зору історії».

Вартість усіх робіт складає близько 300 тисяч гривень. Підрядник розпочав демонтаж у січні 2019 року, до цього попередній виконавець відмовився від проведення запланованих робіт.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи хочете ви виїхати (мігрувати) за кордон?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...