8°C
Ранок 6°C
День 9°C
Вечір 6°C
Ніч 7°C
26.126.5
30.230.8
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
8°C
Ранок 6°C
День 9°C
Вечір 6°C
Ніч 7°C
26.126.5
30.230.8

Андрій Садовий закликав не здавати приміщення в оренду закладам грального бізнесу

Image

Власники приміщень, де зараз розміщуються заклади грального бізнесу, отримали листи-звернення від міського голови. Основним закликом мера є розірвання угод з орендарями та недопустимість винаймання приміщень під азартний бізнес. Такі листи отримали 69 підприємців.

«Звертаюсь до Вас, як до власника нежитлового приміщення, в якому функціонує заклад державної лотереї, розглянути можливість розірвання договору оренди з відповідним суб’єктом господарювання, який здійснює діяльність у сфері грального бізнесу», — зазначається у посланні міського голови Львова.

На думку мера міста, в той самий момент, коли в окремих областях введено військовий стан, підтримувати гральний бізнес є неприпустимим навіть з точки зору моралі. Також, 19 грудня, під час апаратної наради Садовий озвучив ініціативу про необхідність заборони грального бізнесу на території міста у негайному порядку.

Гелена Пайонкевич, директорка юридичного департаменту ЛМР прокоментувала проект рішення: «Ми плануємо прийняти рішення, яким зобов’яжемо департамент економічного розвитку звернутися до Міністерства фінансів щодо отримання інформації про суб'єкти підприємницької діяльності, які мають ліцензії на випуск та проведення лотерей. Також доручаємо «Адміністративно-технічному управлінню» провести перевірку законності розміщення вивісок на цих закладах, і забороняємо погоджувати їх розміщення. Залучаємо наше управління безпеки міста, щоб вони сприяли діяльності органів Національної поліції, шляхом збирання та обміну інформації, з метою запобігання, зупинення та розкриття грального бізнесу й азартних ігор на території Львова. Окрім того, ми доручаємо департаменту «Адміністрація міського голови» розмістити соціальну рекламу про протиправну та згубну дію гральних закладів на психологічний і фінансовий стан гравців та членів їхніх родин, що прямо впливає на розвиток злочинності в місті».

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи вірите ви в успішність введення миротворців ООН на Донбас?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...