11°C
Ранок 9°C
День 14°C
Вечір 13°C
Ніч 6°C
4141.5
39.940.9
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
11°C
Ранок 9°C
День 14°C
Вечір 13°C
Ніч 6°C
4141.5
39.940.9

Андрій Садовий закликає львів’ян допомогти із поселенням паломників "Тезе"

Фото з сайту Львівської міської радиФото з сайту Львівської міської ради

Під час відкриття фестивалю “Святкуймо Воскресіння разом” Андрій Садовий нагадав, що з 27 квітня по 1 травня у Львові триватиме молитва представників різних християнських конфесій з усієї Європи. Також, міський голова закликав львів’ян долучитись до події будь-яким зручним способом. Прес-служба Львівської міської ради надає текстову версію виступу: “Дуже багато людей вже взяли собі гостей з різних країн світу. Це, до дечі, добра нагода трошки мову підівчити: хтось бере англомовних, хтось – франкомовних, хтось – польськомовних. Наша родина, до речі, теж двох гостей бере. Тому закликаю усіх долучатися, щоби Львів і надалі був такою молитовною столицею світу. Бажаю усім успіхів і процвітання”.

Організатори зустрічі “Паломництво довіри для землі” зі спільноти “Тезе” нагадують, що для того, аби розмістити у себе представника організації потрібні лише кілька квадратних метрів, адже кожен християнин має із собою усі необхідні для ночівлі речі.

Знання іноземної мови також не є обов’язковою вимогою, серед гостей багато представників із сусідніх країн, а отже, в будь-якому випадку вдасться знайти спільну мову.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи підтримуєте ви скасування депутатської недоторканності?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...