15°C
Ранок 8°C
День 16°C
Вечір 14°C
Ніч 6°C
2828.41
32.533.12
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
15°C
Ранок 8°C
День 16°C
Вечір 14°C
Ніч 6°C
2828.41
32.533.12

Американський посол при ОБСЄ відзначив можливість наступу бойовиків на Маріуполь

На засіданні Ради ОБСЄ у Відні посол США при ОБСЄ Даніел Бреєр зазначив, що місія, яка тепер працює на Донбасі не виключає можливості наступу російсько-сеператистських сил на Маріуполь та його околиці.

Адже за словами американського посла 14 листопада росйсько-сеператиські сили, які контролюють кілька районів на північний схід від Маріуполя не надали на ту територію доступ моніторинговій місії ОБСЄ. При цьому, біля Маріуполя продовжується нарощуватися військова присутність бойовиків. Відтак місія помітила взаємозв'язок між порушенням режиму тиші і відмові від надання доступу до тієї чи іншої території для спостереження місії ОБСЄ.

Як приклад дипломат навів випадок обстрілу передмість Маріуполя із систем залпового вогню. Відтак місія стурбована потенційною загрозою активізації бойовиків на маріупольскому напрямку. Також Даніел Бреєр закликав російсько-сеператистські сили надати доступ спільній моніторинговій місії ОБСЄ доступ на територію біля Маріуполя і негайно відвести заборонене озброєння.

Інформація: zahid-net

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Як ви ставитесь до російської мови у Львові?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...