20°C
Ранок 24°C
День 30°C
Вечір 28°C
Ніч 19°C
35.435.75
36.837.8
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
20°C
Ранок 24°C
День 30°C
Вечір 28°C
Ніч 19°C
35.435.75
36.837.8
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

Яке "гостювання" пропонують радикали для Потапа і Насті на Західній Україні

Зовсім недавно дует виступав у Хмельницькому, але й там активісти "аобешкетували". Шоу останніх описують навіть яскравіше за виступ артистів. В планах радикалів приготувати ще один " теплий" прийом для гостей.

21 жовтня, на концерті Потапа й Насті Каменських, що був на Хмельниччині, противники їх виступів на території Росії розробили справжню систему по "додаткових" спецефектах. Люди запаслись яйцями, свинячою кров'ю та піротехнікою. Все це вони використали, коли " прикрашали сцену". А наостанок буйні гості побились з правоохоронними органами.

22 жовтня мав відбутись ще один запланований концерт на Західній Україні, проте його в останню хвилину...відмінили. Без жодних пояснень пообіцяли повернути гроші за квитки. Чи відбудеться концерт у Львівському цирку 29 жовтня - нікому невідомо. Але, як повідомляють у соціальних мережах, "програма західноукраїнського хліба-солі" вже починає готуватись.

"Если Потапонасть приедут во Львов, мы устроим им такую нежную встречу, которую они не забудут, - сміються активісти. - В серии ничего сделать не могут, даже концерт этих клоунов им не под силу. Но всё же, этот сепаратский концерт не состоится".

Що саме готують - не зізнаються, але обіцяють, що все буде " без крові". До слова, всі квитки, вартість яких від 150 до майже 500 гривень розкуплені.

Нагадуємо, раніше депутати обговорювали ситуацію заборони гастролів виконавців, що пропагують сепаратизм на території Львівської області.

Джерело інформації: Кр.ua

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи подобається вам графіті та тематичні малюнки на львівських стінах?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...