27°C
Ранок 20°C
День 27°C
Вечір 24°C
Ніч 17°C
38.839.1
39.840.8
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
27°C
Ранок 20°C
День 27°C
Вечір 24°C
Ніч 17°C
38.839.1
39.840.8

Як на Львівщині палили сигарети

Вперше публічна утилізація контрабандних сигарет відбулась 29 вересня. Працівники обласного управління юстиції з представниками ДСФ Львівської області знищили способом спалення всі нелегальні сигарети, які вилучили прикордонники за 2016 рік.

Більш ніж півтори тисячі сигарет, які люди намагались перевезти через пропускний пункт "Краковець" публічно підпалили на полігоні твердих паливних відходів, що в с. Липники Мостиського району. Напалили сигарет приблизно на 30 тисяч гривень, як повідомляє Zaxid.net.

«Фактично це - історична мить для України в цілому та Львівщини зокрема. Віднині будь-яка утилізація контрабанди відбуватиметься в публічному порядку та буде попередньо анонсувана на офіційному сайті нашого відомства, -говорить начальник управління юстиції у Львівській області. – Так, ніхто не буде вважати, що виконавча служба не утилізовує конфіскат, а привласнює його собі. Завдання просте: товари, що завезені в Україну без відповідних документів, які б засвідчували їх якість, в жодному разі не повинні потрапити на полиці магазинів Львівщини».

Отож за словами Ярослава Жуковського конфіскальна служба буде більш відкритою, відповідно, їй більше довірятиме населення.

Звісно, не всі товари будуть утилізовуватись таким способом. Є багато речей, які можуть принести користь в зоні АТО. Зокрема, представники служби вже передали на схід 20 конфісованих автомобілів, така ж доля спіткає різну техніку, зброю, бронежилети тощо.

Наступним кроком буде утилізація контрабандної горілки. Спиртне просто вилиють у ґрунт теж на полігоні.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Як ви ставитесь до ввозу вживаних авто з Європи?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...