27°C
Ранок 20°C
День 27°C
Вечір 24°C
Ніч 17°C
38.839.1
39.840.8
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
27°C
Ранок 20°C
День 27°C
Вечір 24°C
Ніч 17°C
38.839.1
39.840.8
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

Я заперечую все, що вони кажуть: Микола Гладюк

Як повідомляли Львівські раніше, керівника карного розшуку у Львівському регіоні затримали по причині водіння у нетверезому стані. Сам ж Микола Гладюк заперечує той факт, що був п'яним.

"Те, що я був п'яним не доведено, адже нікуди щоб перевірити вміст алкоголю в крові мене не запрошували. Патрульні склали протокол без цього. Крім того, я нікуди не їхав, полісмени підійшли до мого авто біля заправної станції. Двигун був вимкнений", - йдеться у повідомленні.

За матеріалами ТСН, керівник намагався уникнути покарання, афішуючи власний службовий документ. Проте патрульні засвідчили випадок документально.

Також за попередньою інформацією, на підмогу Гладюку приїхала досі невідома особа. Як з'ясувалось пізніше, це був Дмитро Загарій, керівник обласного відділу поліції. При тому, що приїхав, за словами свідків, на службовій машині з водієм, та ще й під чаркою.

Працівники поліції склали відовідні протоколи на вищезгаданих осіб. Досі проводиться розслідування та встановлюються деталі справи.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

  • user
    Гість 05:00, 09.09.2016
    Як би там не було, репутація зіпсована. Хоча Важко не повірити, що чиновник насправді "і не пив" і "нікуди не їхав, просто в машині сидів".
user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Як ви ставитесь до російської мови у Львові?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...