-0°C
Ранок -1°C
День -0°C
Вечір -1°C
Ніч 1°C
39.439.9
4041
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
-0°C
Ранок -1°C
День -0°C
Вечір -1°C
Ніч 1°C
39.439.9
4041

​А як швидко читаєте ви? Восьмий Гаррі Поттер за 59 хвилин

Британський школяр прочитав восьму книгу Джоан Роулінг про Гаррі Поттера за 59 хвилин одразу після того, як стала доступна електронна версія.

Тобі Лестрендж має всього десять років, а книгами про «хлопчика, що вижив», захоплюється з восьми. За 2 роки Тобі перечитав 7 книг та з нетерпінням чекав виходу нової, восьмої частини, під назвою "Гаррі Поттер і Прокляте дитя", - повідомляють Львівські з посиланням на Cultprostir.

Нагадаємо, що восьма книга - це додаток до п'єси з такою ж назвою, яка вийшла 30 липня у лондонському театрі. Над п'єсою Роулінг працювала з Джоном Тіффані і Джеком Торном.

На книжкових полицях видання з’явилось 31 липня.

А після того, як стала доступна електронна версія книги, Тобі придбав її і прочитав, щоб поділитись думками з майбутніми покупцями нової історії в інтернет-магазині Amazon.

До слова, в Україні теж чимало користувачів соцмереж публікують «пости» про те, що вже купили видання англійською мовою. Український переклад з’явиться на книжкових полицях вже у жовтні цього року.

У британському журналі "The Telegraph" опублікували перші відгуки хлопчика про прочитане. Лестрендж говорить, що сюжет досить заплутаний для читачів, які не читали інших творів цієї серії.

Дивовижно, але майже чотириста сторінок 10-річній дитині вдалося прочитати за годину завдяки спеціальній техніці швидкісного читання, якої його навчила бабуся.

Фото: thesun.co.uk

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Якщо вибори мера були би завтра, чи віддали би ви свій голос за Садового?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...