27°C
Ранок 20°C
День 27°C
Вечір 24°C
Ніч 17°C
38.839.1
39.840.8
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
27°C
Ранок 20°C
День 27°C
Вечір 24°C
Ніч 17°C
38.839.1
39.840.8

420 тис. української валюти - це вартість застави за свободу затриманого на хабарі лікаря кардіоцентру у Львові

Затриманого у травні за хабар у розмірі дванадцяти тисяч гривень, лікаря кардіологічного центру відпустили під заставу. Для нашої редакції сама назва цього посту криє в собі нелогічність. Як у лікаря, українського державного службовця з'явились такі кошти для застави?

Медика затримали згідно 208ст. ПКП України за отримання десяти тисяч гривень та платіжного чека про перерахунок двох тисяч гривень на розвиток медичного закладу. Мабуть альтруїстичні поривання в людини все ж таки були і є. Треба ж якось лікувати людей в цій країні. Крім того наводиться наступна інформація: у робочому кабінеті лікаря при обшуку поліцією знайшли ще близько вісімнадцяти тисяч української валюти, сто доларів США та двадцять євро.

Відділ комунікації поліції Львівської області зазначає, що лікаря мають і будуть судити за вимагання коштів від родини пацієнта за отримання кардіостимулятору, що має надаватися хворим безкоштовно. Також за словами потерпілих, лікар обіцяв сприяння у проведенні операції.

У місті Львові Галицький районний суд ухвалив наступне рішення:

Взяти під варту обвинуваченого або ж внести за нього заставу у розмірі чотирьохсот двадцяти тисяч гривень, що, як зазначалось раніше, він і зробив.

Хабарнику загрожує позбавлення волі від 2 до 5 років, та можливість залишитись без права обіймати певні посади в медичному світі чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років.

Редакція “Львівських” не вважає, що таке покарання вирішить ситуацію. Це наслідок, а не причина. Не можуть лікарі за “українську” заробітну плату жити...а хто може?

Про ці події повідомляє відоме львівське видання “Високий Замок”.


Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Яких новин ви би хотіли бачити більше?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...