-4°C
Ранок -3°C
День -0°C
Вечір -3°C
Ніч -2°C
28.0628.46
31.9332.53
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
-4°C
Ранок -3°C
День -0°C
Вечір -3°C
Ніч -2°C
28.0628.46
31.9332.53

22-річний винниківчанин отримав грант на розвиток бізнесу від компанії «Епіцентр»

5 підприємців із різних куточків України отримали кошти на власну справу від національної мережі торговельних центрів «Епіцентр» у рамках проєкту «Мільйони добрих справ».

У Києві відбувся перший фінал проєкту«Мільйони добрих справ» компанії «Епіцентр», на якому після захисту 10 півфіналістами своїх бізнес-проєктів було визначено 5 переможців.

Щасливчиками стали жителі: села Старі Кривотули (Івано-Франківська обл.), м. Волноваха (Донецька обл.), м. Чернівці та м. Київ. Серед них і 22-річний мешканець міста Винники (Львівська обл.) - Ярослав Герилів.


Фото: Перші фіналісти проєкту "Мільйони добрих справ"Фото: Перші фіналісти проєкту "Мільйони добрих справ"

Ярослав 2 роки працював лікарем-реабілітологом у дитячому будинку для дітей із вадами розвитку. За сімейними обставинами він був змушений переїхати у Винники, але жага допомагати людям не полишала його.

Отриманий від «Епіцентру» грант у розмірі 500 тис. грн Ярослав планує витратити на придбання обладнання для власного «Салону здоров’я та краси», який молодий підприємець разом із дружиною відремонтували власними силами.

Фото: Ярослав Герилів (скріншот з відео)Фото: Ярослав Герилів (скріншот з відео)

Тут надаватимуть послуги реабілітології, робитимуть оздоровчі та лікувальні масажі для дорослих та дітей, а також працюватимуть кабінети манікюру/педикюру та косметології.

«Я вірив, що «Епіцентр» допоможе мені реалізувати справу всього мого життя. Велика подяка компанії, яка в такі складні часи дає людям можливість реалізувати свою мрію та почати власну справу», — поділився фіналіст проєкту «Мільйони добрих справ» Ярослав Герилів.

Відео з першого фіналу:


Генеральний директор компанії «Епіцентр К» Петро Михайлишин розповідає, що «Епіцентр» вирішив реалізувати проєкт «Мільйони добрих справ» для того, щоб хоч трохи підтримати вітчизняних виробників та підприємців. Його основна мета - надихати розвивати існуючий бізнес або розпочати новий.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

У вас є вища освіта?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...