-0°C
Ранок -1°C
День 1°C
Вечір 0°C
Ніч -1°C
39.439.9
40.341.3
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
-0°C
Ранок -1°C
День 1°C
Вечір 0°C
Ніч -1°C
39.439.9
40.341.3

​120 мільйонів – для освітлення доріг у Львівській області

Фото: прес-центр ЛОДАФото: прес-центр ЛОДАТаку суму Міністерство інфраструктури виділило Львівській області, як переможцю проекту з безпеки дорожнього руху. За ці кошти на Львівщині планують облаштували майже 230 освітлених пішохідних переходів.

Про це сьогодні на брифінгу повідомив керівник департаменту дорожнього господарства та транспорту ЛОДА Роман Кокотайло.

За словами керівника Львівська Ода увійшла у п’ятірку переможців Проекту з безпеки дорожнього руху. З загального бюджету на область виділили 120 мільйонів гривень.

Ці гроші планують вкласти і облаштування освітлених пішохідних переходів. За словами Романа Кокотайло, втіливши цей проект, Львівщина наблизиться до завершення облаштування освітлення на всіх дорогах державного значення.

Так, на Львівщині буде майже 20 світлофорних об’єктів – так званих розумних світлофорів. Біля світлофора на відстані 1-1,5 кілометра встановлять камери спостереження; якщо водій перевищуватиме швидкість, камера спостереження це фіксуватиме і перемикатиме світлофор на червоне світло. Це має змусити водіїв знижувати швидкість. Якщо авто не зупиниться, це також фіксуватиметься на камеру – дані отримають у поліції.

Також Кокотайло додав, що загалом буде 28 кілометрів освітлених доріг, де поки сконцентрована найбільша кількість ДТП і аварійних ділянок.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Як Ви позбулись новорічної ялинки?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...