27°C
Ранок 20°C
День 28°C
Вечір 25°C
Ніч 18°C
25.9526.3
29.1529.95
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
27°C
Ранок 20°C
День 28°C
Вечір 25°C
Ніч 18°C
25.9526.3
29.1529.95
Безкоштовно в газету "ЛО"! Подати оголошення Безкоштовно
Став свідком? Розкажи іншим! Подати Матеріал
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

Львівські організації

Пошук:
Категорії

Ужанські купелі - Оздоровчий комплекс.відпочинок в Карпатах.

 • Оздоровчий комплекс «Ужанські купелі» – це широкі можливості для оздоровлення, релаксації та відпочинку в Закарпатті. Комплекс розташований серед гір та лісу, в селі Ужок Великоберезнянського району Закарпатської області.


«Ужанські купелі» вражають своєю СПА-зоною. До послуг гостей – 5 басейнів, з яких 2 дитячих, російська лазня, фінська та японська сауни, турецький хамам, 3 чана на мінеральній воді, 3 гідромасажні бочки. Лікувальні ванни та оздоровчі процедури в СПА-салоні дають можливість відновити сили та зняти стрес. Почерпніть нові сили на відпочинку у Закарпатті!

Доглянута зелена територія комплексу, ресторан-колиба з літнім майданчиком, зони відпочинку дозволяють приємно проводити час. Для маленьких гостей є ігровий майданчик та дитяча кімната.

Ненудно провести відпочинок у Закарпатті допоможуть екскурсійні групові поїздки, а також прогулянки на велосипедах, квадроциклах та снігоході, які можна взяти напрокат на території комплексу. Серед традиційних розваг – більярд та настільний теніс. В околицях можна займатися різними видами активного відпочинку в Закарпатті, включаючи гірськолижний спорт.

Номери.

Гості оздоровчого комплексу «Ужанські купелі» розміщуються в номерах та котеджах.

Однокімнатні 2-місні номери «стандарт» з балконом і без (1, 2 поверхи, в оздоровчому та новому корпусі - 2 поверх). У кожному номері: двоспальне ліжко або два односпальні ліжка, комплект меблів, плазмовий телевізор (супутникове ТБ), міні-холодильник, сейф, ванна кімната (душова, фен, комплект рушників), телефон. Деякі номери в новому корпусі додатково оснащені розкладним диванами.

Однокімнатний 3-місний номер «стандарт» з балконом (2 поверх).У номері: двоспальне ліжко, односпальне ліжко, комплект меблів, плазмовий телевізор (супутникове телебачення), міні-холодильник, сейф, санвузол (душова, фен, комплект рушників), телефон.

Двокімнатний 3-місний номер «стандарт плюс» з балконом (2 поверх). У номері: двоспальне ліжко, розкладний диван, комплект меблів, плазмовий телевізор (супутникове телебачення), міні-холодильник, сейф, санвузол (душова, фен, комплект рушників), телефон.

Двокімнатний 3-місний номер «стандарт плюс» з балконом (2 поверх). У номері: двоспальне ліжко, розкладний диван, комплект меблів, плазмовий телевізор (супутникове телебачення), міні-холодильник, сейф, санвузол (душова, фен, комплект рушників), телефон.

Однокімнатний 3-місний номер «стандарт» (3 поверх). У номері: двоспальне ліжко, розкладний диван, кондиціонер, плазмовий телевізор (супутникове телебачення), міні-холодильник, сейф, телефон, санвузол (душова, фен, комплект рушників).

Двокімнатний 4-місний номер «стандарт» (3 поверх). У номері: двоспальне ліжко, інша необхідна меблі, кондиціонер, плазмовий телевізор (супутникове телебачення), міні-холодильник, сейф, телефон, санвузол (душова, фен, комплект рушників).

Двокімнатний 2-місний номер «стандарт» (оздоровчий корпус, 2 поверх). У номері: два односпальні ліжка, вітальня з диваном та столиком, міні-холодильник, сейф, плазмовий телевізор (супутникове ТБ), телефон, санвузол (душова, фен та комплект рушників).

Двокімнатний 3-місний номер «стандарт» (новий готель, 3 поверх).У номері: двоспальне та односпальне ліжка, вітальня з диваном та столиком, 2 плазмових телевізори з супутниковим ТБ, телефон, міні-холодильник, сейф, 2 санвузли (душова, фен, комплект рушників), телефон.

Чотирикімнатний 10-місний котедж № 1. В котеджі: чотири спальні (у двох з них встановлено двоспальне ліжко, в іншій - 2 односпальні ліжка, в четвертій - двоспальне та односпальне ліжка), вітальня з диваном та столиком, міні-кухня, холодильник, сейф, 5 плазмових телевізорів із супутниковим ТБ, телефон, 2 санвузли (душова, фен та комплект рушників).

Однокімнатний 3-місний котедж № 2. В котеджі: двоспальне та односпальне ліжка, комплект меблів, плазмовий телевізор з супутниковим ТБ, міні-холодильник, телефон, сейф, санвузол (душова, фен, комплект рушників).

Двокімнатний 5-місний котедж № 3. В котеджі: дві спальні (в кожній з них встановлено двоспальне ліжко), вітальня з диваном та столиком, міні-кухня, холодильник, сейф, 3 плазмових телевізори, супутникове телебачення, телефон, 2 санвузли (душова, фен та комплект рушників).

Двокімнатний 3-місний котедж № 4. В котеджі: спальня з двоспальним ліжком, комплект меблів, вітальня з диваном, столиком та кріслом, плазмовий телевізор з супутниковим ТБ, холодильник, сейф, телефон, санвузол (душова, фен та комплект рушників).

Семикомнатный 13-місний панський котедж. В котеджі: фінська сауна, шість спалень з двоспальними ліжками, комплект меблів, вітальня з диваном та столиком, холодильник, кондиціонер, сейф, 7 плазмових телевізорів із супутниковим ТБ, телефон, 6 санвузлів (душова кабіна, фен та комплект рушників).

Однокімнатний 2-місний номер «напівлюкс» (панський котедж). У номері: двоспальне ліжко, комплект меблів, кондиціонер, плазмовий телевізор (супутникове ТБ), міні-холодильник, сейф, телефон, санвузол (душова, фен, комплект рушників).

Двокімнатний 3-місний номер «люкс» (панський котедж). У номері: спальня з двоспальним ліжком, вітальня з диваном, столиком та кріслом, кондиціонер, холодильник, сейф, 2 плазмових телевізори (супутникове ТБ), телефон, санвузол (душова, фен та комплект рушників).

Розрахунковий час.

12:00. Заїзд - 14:00.

Додаткове місце.

Вартість додаткового спального місця - 100 грн., з 30.12.2016 за 10.01.2017 - 200 грн.

Харчування.

На території комплексу працює ресторан-колиба з літнім майданчиком. Комплекс «Ужанські купелі» також пропонує послуги з організації банкетів, корпоративів, весіль та інших святкових заходів. Для проведення урочистостей з великою кількістю людей можна орендувати банкетний зал на 130 місць.

Водопостачання.

Холодна та гаряча вода цілодобово.

Опалення.

Електричне опалення.

Гірськолижні траси.

На території гірськолижного курорту Ужок є гірськолижні траси та бугельний витяг.

Послуги.
 • Проведення банкетів.
 • Прокат велосипедів, квадроциклів, снігоходи, лиж.
 • Прокат дитячої коляски.
 • Настільний теніс.
 • Більярд.
 • Екскурсії для груп.
 • СПА-послуги.
 • Гідромасажні бочки (взимку не працюють).
 • Бальнеологічна ванна «Гейзер» на мінеральній воді + послуги масажиста.
 • Гідромасажні бочки.
Інфраструктура:
 • 5 басейнів (у т. ч. 2 дитячих);
 • ресторан-колиба;
 • дитячий майданчик;
 • дитяча ігрова кімната (20 грн./1 год.);
 • японська лазня (300 грн./2 год.);
 • фінська сауна (250 грн./2 год.);
 • російська лазня (400 грн./2 год.);
 • турецький хамам (600 грн./2 год.);
 • 3 чана на мінеральній воді;
 • 3 гідромасажні бочки;
 • СПА-салон з лікувальними ваннами та салонними процедурами.
Офіційний сайт: uzhanski-kupeli.com.uacleardot.gif

Оцінки:

0

Коментарі:

user
Loading...