24°C
Ранок 21°C
День 28°C
Вечір 24°C
Ніч 16°C
26.8527.35
29.9530.6
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
24°C
Ранок 21°C
День 28°C
Вечір 24°C
Ніч 16°C
26.8527.35
29.9530.6
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

Львівські організації

Пошук:
Категорії

Головне управління Національної поліції у Львівській області

Головне управління Національної поліції у Львівській області - це державне представництво органів Національної Поліції на Львівщині.

Начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області полковник поліції - Віконський Василь Васильович .

Заступник начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області- начальник слідчого управління поліції полковник поліції- Харченко Наталія Олексіївна.

Заступник начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області - Сабанюк Тарас Ростиславович.

т.в.о. заступника начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області старший лейтенант поліції -Міхалець Дмитро Володимирович.

Заступник начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області полковник поліції- Ільчишин Володимир Дмитрович.

Офіційний сайт: lv.npu.gov.ua

Оцінки:

3

Коментарі:

 • user
  Гість 14:57, 11.09.2018
  поліція у львівській області працює успішно особливе дякую хочу сказати слідчим львівщини, хлопці ви молодці
 • user
  Гість 13:27, 06.02.2020
  СЕРЕДА ВЖЕ ДАВНО ЗВІЛЬНИВСЯ, А ПРІЗВИЩЕ НОВОГО КЕРІВНИКА - ВІКОНСЬКОГО, НЕ ВКАЗАНОНА ВАШОМУ САЙТІ. ТЕЛЕФОН НЕ СПРАЦЬОВУЄ. ЕЛЕКТРОННА ПОШТА ВІДСУТНЯ,
  З ПОВАГОЮ,
  АДВОКАТ М. ОХМАК
  6 лютого 2020 року
  • user
   18:02, 07.04.2020
   Перепрошуємо, сайт тривалий час не модерувався. Дякуємо за зауваження, інформацію виправили на актуальну
 • user
  Гість 20:31, 04.03.2020
  Вже скоро відбудеться черговий раз заміни керівника ГУ НП у Л/о. Заміна Віконського ! А сайт , дальше працює у старому режимі! Електронна пошта відсутня! Телефон не працює! Чи не пора розганяти та притягнути до юридичної відповідальності, вже нарешті це кубло посадовців-корупціонерів, внутрішніх агресорів, ворогів національної економіки, які систематично та щоденно знищують, роками нашу національну економіку, використовуючи службове становище та владу, не виконуючи норми Конституції України, приховуючи тіньову економіку, не думаючи про економічний стан нашої держави-України? При цьому вчинення таких діянь з корисливих мотивів та інших особистих інтересах та в інтересах третіх осіб, заподіявши такими протиправними діями істотної шкоди охоронюваним законом правам та інтересам окремим громадян, державі та громадським інтересам! Ганьба таким посадовим (службовим) особам нової вже поліції, хоч деякі є працівниками ще міліції, а саме: М.В.Самарчука, Н.А.Савченко, А.Б.Ткачика, І.Гінду- Заблоцька, А.О. Кумечко, Р.Рибіцького, Б.Р.Боровця, Я.М. Крілика, І.В. Сеніва, С.Р.Митника, Р.С.Дзюдзя, О.О.Слободу, П.З. Заваду, Р.О.Тимо, Б.Р. Дуба, М.В. Гаврилів, Я.Я.Ярощук, М.П.Писко, І.Я.Петрика, П.С.Павлика, Н.В.Руденко, Б.І.Бурбана, Р.Я.Старосту, А.М.Тарана, Х.Б.Пігулко, В.З.Кулика, І.В.Підлужного, О.О.Бзовецького та інших!
  З ПОВАГОЮ,
  Громадський діяч з державного управління, український освітянський громадський діяч, антикорупційний діяч, викладач вищої категорії з бухгалтерського обліку та аудиту ВНЗ "Львівського кооперативного коледжа економіки та права"( код ЄДРПОУ 01788272), економіст, науковець економічних досліджень, експерт з державного управління і соціально-економічних процесів, професіонал у галузі економіки та суміжних дисциплінах, представник ЛОФ ВГО "Народний Антикорупційний Нагляд".
  • user
   18:02, 07.04.2020
   Перепрошуємо, сайт тривалий час не модерувався. Дякуємо за зауваження, інформацію виправили на актуальну
 • user
  Гість 20:37, 04.03.2020
  Принагідно, привертаємо Вашу увагу до норм Конституції України та чинного законодавства України, так, як обов’язок кожної посадової (службової) особи знати та дотримуватися норм Конституції та чинного законодавства України, на займаних відповідних посадах!
  Органи законодавчої, виконавчої та судової влади здійснюють свої повноваження у встановлених цією Конституцією межах і відповідно до законів України.
  Конституція України, має найвищу юридичну силу, гарантує реалізацію права. Відповідно до ст.58 Конституції України, закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотньої дії в часі.
  Відповідно до ст.19 Конституції України правовий порядок в Україні грунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством. Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
  Найвищою гарантією прав і свобод людини і громадянина є конституційний лад України. Заснований на неухильному дотриманні Конституції України та законів України, приписах природного права та загальновизнаних принципах і нормах міжнародного права.
  Згідно з принципом гарантованості прав і свобод людини і громадянина закріплення найважливіших з них у Конституції України здійснюється одночасно з фіксацією відповідних гарантій як безпосередньо в статтях Конституції, так і в чинному законодавстві.
  Суб’єктом, на якого покладаються обов’язки щодо гарантування прав і свобод людини і громадянина, є держава.
  Роль держави, як головного гаранта прав і свобод людини і громадянина випливає зі змісту статей 3,22,42,49,51,53 та інших статей Конституції України, і ця функція реалізується за допомогою різних правових засобів через усю систему органів державної влади.
  Відповідно до ч.1 ст.3 Конституції людина визнається в Україні найвищою соціальною цінністю. У ч.2 цієї статті вказується, що держава відповідає перед людиною за свою діяльність, зміст і спрямованість якої визначаються правами і свободами людини та їх гарантіями.
  Слід виходити з того, що будь-яке обмеження прав людини і громадянина повинне бути не тільки юридично обгрунтованим, а соціально виправданим і адекватним.
  Гарантії прав і свобод людини і громадянина-це умови та засоби, що забезпечують ефективну реалізацію прав і свобод кожною людиною і громадянином.
  Відповідно до ст.68 Конституції України кожен зобов’язаний неухильно додержуватися Конституції України та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей.
  Незнання законів не звільняє від юридичної відповідальності.
  Не дивлячись на те, що Основний Закон нашої держави закріпив ідеали справедливості та рівності, передбачив як непорушні права і свободи людини і громадянина, на практиці він, на превеликий жаль, постійно ігнорується виконавчою владою.
  Внаслідок чого український народ залишається беззахисним та безпорадним.

  З повагою .
  Віра Степанівна Бойко.
  Громадський діяч з державного управління, український освітянський громадський діяч, антикорупційний діяч, викладач вищої категорії з бухгалтерського обліку та аудиту ВНЗ "Львівського кооперативного коледжа економіки та права"( код ЄДРПОУ 01788272), економіст, науковець економічних досліджень, експерт з державного управління і соціально-економічних процесів, професіонал у галузі економіки та суміжних дисциплінах, представник ЛОФ ВГО "Народний Антикорупційний Нагляд", журналіст газети "Антикорупційний вісник".  04 березня 2020р.
 • user
  Гість 16:40, 05.06.2020
  орган постійно штормить,велика плинність кадрів.крайньо низький професіоналізм
 • user
  Гість 23:54, 18.06.2020
  s
  ПРЕЗИДЕНТУ гаранту КОНСТИТУЦІЇ
  ГОЛОВІ "ОДА" ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛ.
  ГОЛОВІ "РДА" ЯВОРІВСЬКОГО району
  в правоохоронні органи
  п. Козія Богдана Володимировича
  с. Рокитно, Яворівського району
  Львівської обл. п\і 81092

  ЗАЯВА.
  На мої неодноразові звернення в різні інстанції про надання мені земельного паю (як вчителю) відповідно до листа від 22. 12.2005 року №160 голова сільської рали с. Бірки В. Кульчицький самоправно не включив мене в списки для отримання земельного паю. оскільки я являюсь працівником соціальної сфери..??.чим порушив К.К.У. ст. 365..
  Аналогічно ігнорувались мої заяви на приватизацію земельних ділянок. які знаходились в моєму користуванні. для ведення сільського господарства. І тільки заява від19 жовтня 2009 року була розглянута...!!! ..2 грудня 2009 року сесією сільської ради . Рішення № 203 - надати мені 0.82 га. для приватизації: - без мене. без будь яких пояснень про відмову в приватизації інших ділянок, які находились в моєму користуванні. Зазначу.. без встановлення місця знаходження, меж ділянок,що зобов'язана зробити земельна комісія, та доповісти на сесії для прийняття рішення.
  Дане рішення передане на отримання державного акту ???... 10. 02. 2010 року з системним порушенням законодавства - терміну розгляду заяв. та отримання документів....(яке зникло в Держзем агенстві Яворівського району...???) З метою позбавити мене можливості безоплатної приватизації, а з часом взагалі вилучити ділянки. відпрацьованими корупційними схемами. Що і було зроблено ...
  На мою скаргу в РДА Яворівського району розпорядженням від 5 травня 2015 року було створено комісію яка вирішила: - Бірківській сільській раді, Держземагенству в Яворівському районі провести обстеження моїх земельних ділянок, встановити причини не включення мене в списки пайовиків. на черговій сесії вирішити щодо виготовлення земельної документації.
  Але так і нічого не зроблено...Очевидно за 5 років сесія чомусь не відбулась???....
  Більше того... скориставшись обмеженнями пов'язаними з "короно" вірусом - решту моєї ділянки було захоплено, без будь яких попереджень...
  Відсутність судової гілки влади, системна корупція... позбавляють мене можливості захистити свої права,..Залишаючи єлиний вибір - самосуд.
  ПАМЯТАЙТЕ...111.... НАРОД МАЄ ПРАВО...
  Право на повстання (право на опір гнобленню, право на революцію) — в політичній філософії, право громадян будь-якими засобами, аж до збройної боротьби, захищати свої права та свободи від узурпаторів. Відноситься до природних прав, тобто не вимагає підтвердження нормами позитивного права. СЛАВА УКРАЇНІ

  17 червня 2020 року. Богдан Козій
user
Loading...