22°C
Ранок 18°C
День 24°C
Вечір 21°C
Ніч 15°C
27.227.6
31.9532.6
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
22°C
Ранок 18°C
День 24°C
Вечір 21°C
Ніч 15°C
27.227.6
31.9532.6
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

За крок до здійснення мрії (огляд грантових програм) ...

  • В час складних економічних та суспільних змін, коли молодим та активним важко реалізувати себе на Батьківщині, то виходом із ситуації, який справді стаєреальним кроком до здійснення мрії стають міжнародні гранти та стипендії. От про кілька таких хочемо вам розповісти більш докладно.
  • Грант міністерства культури та збереження культурної спадщини Польщі “Gaude Poloniya”

Польська урядова грантова програма „Gaude Polonia” є однією із найпоширеніших і найвідоміших в Україні. Основною метою цієї грантової програми є реалізація найрізноманітніших проектів у гуманітарній сфері, але при цьому відповідати певній тематиці. Тематика щороку оновлюється (від інсталяцій та кінематографу до фотографування та психолінгвістики.).

Проте для заявників існують вікові обмеження, так до участі у конкурсі можуть брати особи віком до 40, в окремих випадках 45 років. Національність не має значення

Щодо фінансування стипендіатів, то зазвичай грошова винагорода становить суму 3.500 тис. злотих як особову стипендію та 5000 тис. злотих на витрати для придбання знаряддя виготовлення пропонованого проекту.

Варто зазначити, що прийом заявок для отримання стипендії незмінний - до 15 жовтня до комісії що дії при Польському інституті в Києві. Для цього необхідно заповнити формуляр заявки, який знаходиться на сайті Польського інституту в Києві, а також оригінали рекомендацій принаймні двох осіб, а також доробок і мотиваційний лист.

Ці документи можуть бути надіслані в паперовому вигляді на адресу Польського інституту в Києві або на електроних носіях. Польський Інститут у Києві – вул. Б. Хмельницького, 29/2 oф. 17, 01-030 Київ. При чому, датою прийняття заявки вважається дата вказана поштовому штемпелі Докладну інформацію можна довідатися на сайті інституту http://www.polinst.kiev.ua/event898 .

  • “Культура і креативність” програма ЄС по розвитку східно-європейського партнерства. Пріоритетом програми є інтеграція культурного простору Східно-європейських країн в загальноєвропейський простір. Програма надає грантову та інформаційну підтримку як окремим проектам, так культурницьким стратегіям, чи реформуванню окремих об’єктів. Програма розрахована на 2015-2018рр. Загальний бюджет програми складає 4,2 млн. доларів. Грантова програма “Культура і креативність” була ініційована Гете-інституту та Британської Ради. Кошти для того чи іншого проекту програма видає індивідуально, залежно від поданого проекту. Національність чи вік стипендіатів або бажаючих взяти участь не мають ні вікових, ні національних обмежень.

Докладну інформацію можна довідатися за адресою: https://www.culturepartnership.eu/page/about.

В Україні ця грантова програма мало використовується, оскільки більшість із претендентів не можуть представити експертам на конкурсний відбір проект, який має ширшу культурну стратегію.

1. “Грантова програма розвитку українських ЗМІ”, яку надає Посольство США в Україні. Ця грантова програма передбачає підтримку українських медіа ресурсів.

Винятками є лише рекламні приватні медіа, або інформаційні бюлетені чи інші видання, які є політично заангажовані. Максимальна сума фінансування в цьому гранті становить 24 тис. дол. Грошова винагорода залежить від масштабності пропонованого проекту, а також терміну на його здійснення.

Докладну інформацію можна довідатися за такою адресою: Київ 04112 вулиця Сікорського, 4. тел. Тел. (38-044) 521-5044; (38-044)521-5575.

Звичайно, кількість грантових програм є досить чисельна. Пропоновані увазі читачів гранти є маловідомі, однак, спрямовані на тривалу стратегічну перспективу. Тому, сподіваємося, що вони зацікавлять читачів різних напрямків, тим самим сприяючи розбудові культурного простору.

Оцінки:

0

Коментарі:

user
Loading...