25°C
Ранок 20°C
День 27°C
Вечір 24°C
Ніч 17°C
38.839.1
39.840.8
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
25°C
Ранок 20°C
День 27°C
Вечір 24°C
Ніч 17°C
38.839.1
39.840.8
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

Всеукраїнська Рада Церков відповіла на звинувачення МОЗ у поширенні COVID-19

«Головною причиною поширення COVID-19 на Заході є богослужіння», - Максим Степанов.

30 липня під час селекторної наради в Офісі президента, міністр охорони здоров’я Максим Степанов висловив свою думку щодо причин значного збільшення кількості хворих на коронавірус у західній частині країни.

«Головною причиною зростання кількості хворих на заході України, особливо в селах, є богослужіння», - зазначив він. Такі висновки він зробив згідно з результатами епідеміологічних розслідувань.

Фото: з інтернету з відкритих джерелФото: з інтернету з відкритих джерел

Другою причиною значного поширення COVID-19 за його словами є громадський транспорт, а також переміщення людей у зв’язку з відпочинком.

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій дала свою відповідь на такі звинувачення, зазначаючи, що від початку карантину усі українські церкви і релігійні організації в цілому вживають необхідних заходів щодо безпечного проведення богослужінь, інших релігійних заходів та своєї соціальної діяльності.

«Багато релігійних громад організували онлайн-трансляції своїх богослужінь, а допуск віруючих у храми і молитовні будинки відбувається за умови наявності захисної маски, з дотриманням рекомендованої урядом дистанції та використанням антисептичних засобів.

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій закликає керівництво МОЗ України припинити практику узагальнених звинувачень на адресу всієї релігійної спільноти, натомість зосередивши увагу на впроваджені більш ефективних заходів, щоби зменшити ризики інфікування наших співгромадян у місцях найбільш активних соціальних контактів - у громадському транспорті, закладах торгівлі, банківських і державних установах, у розважальних закладах і інших місцях скупчення людей.

ВРЦіРО відкрита до діалогу з МОЗ заради того, щоби в подальшому не вживалися узагальнені публічні звинувачення щодо релігійної спільноти, а ризики усувалися шляхом ефективної практичної взаємодії. Релігійні діячі різних конфесій також запевняють, що продовжують молитися за подолання епідемії COVID-19 та за здоров'я лікарів, які перебувають на передовій цієї боротьби. Переконані, що лише у порозумінні та взаємодії українське суспільство здатне ефективно протистояти виклику пандемії», - йдеться у заяві Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій.

Оцінки:

0

Коментарі:

user
Loading...