17°C
Ранок 18°C
День 21°C
Вечір 17°C
Ніч 17°C
31.532.18
33.1933.82
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
17°C
Ранок 18°C
День 21°C
Вечір 17°C
Ніч 17°C
31.532.18
33.1933.82
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

Володимир Карабін: кожен товар має свою якість, відповідно й ціну

Всі ми в душі естети. Навіть якщо ніхто про це не говорить, але кожен хоче, щоб його оточували красиві, прості, практичні речі. Можна збудувати будинок, та не відчувати в ньому затишку, паралельно мати вишукане подвір'я, але хотіти простоти та зручності. А ось як всі наші бажання вмістити в одне та ще й виконати за доступні гроші – питання не з легких.

Та ось я дізналась про одну львівську фірму, яка може і втілює схожі мрії в реальність. Хочете дізнатись, як обрати якісне та доступне покриття для подвір'я на ваших ділянках? Тоді ця інформація саме для вас.

Декілька слів про підприємство, яке працює в цій сфері. Торгова марка «Політеп» існує вже понад 20 років, тож стажу їм не шукати. Вона охоплює всю нашу країну й не лише. А на Львівщині їх представляє приватне підприємство «Архімет», що виготовляє різні вироби з бетону. Але особливо відомі вони власним виробництвом дуже якісної тротуарної плитки.

Розповісти про роботу своїх підопічних мені погодився директор ПП «Архімет» Володимир Карабін.

Що ж п. Володимире, компанія існує ще з 1994 року. А з чого починався старт Вашого підприємства?
- Розповім банальність: був 1994 рік, на вулицях старий радянський асфальт. Група ініціативних людей хотіли змін, вигадували щось нове. Очевидно, тоді й зародилась ідея створити підприємство, яке буде займатися саме бруківкою.
-За весь цей великий проміжок ви зуміли втриматись на ринку. У вас зараз багато клієнтів?

-Звісно. Як перспективна компанія, ми розвивались, здобували власний авторитет. До прикладу, наші офіси розташовані в різних містах України.

-Що вирізняє продукцію, яку ви виготовляєте від інших аналогів?

-Ми володіємо багаторічним досвідом роботи з різними клієнтами, відповідно, працюємо на совість. Давно не з чуток знаємо, як виготовляти якісно, чого уникати, а на що звертати увагу при виготовленні того, що продаємо. Власне ім'я вже отримали і намагаємось його підтримувати.
-Як щодо некомерційної діяльності?
-Звісно, це важливий чинник нашої роботи. Ми реставрували і церковні подвір'я, й іншими видами соціально значущої праці займались. Однак, на разі нема можливості вповні розвивати цей аспект суспільного функціонування, тому що дуже багато замовлень по напрямку своєї поточної роботи…Хоча можу Вас заінтригувати: у перспективі ми запланували дещо цікаве.
-Ви працюєте з різними проектами. На вашу думку, з ким простіше: з приватною особою чи з підприємством?
-У цьому випадку навіть розмір роботи не має значення (сміється - С. М.)... Приватна особа завжди знає, чого хоче - це дещо спрощує завдання, бо воно індивідуалізоване. Хоча, в плані розробки, проектування в нас є власні фахівці. Ці люди працюють із замовниками. (Ми пропонуємо й варіанти готових проектів)

Що ви можете сказати про індивідуальну роботу з клієнтами? Як йдете їм на зустріч? Чи можна організувати показ зразків продукції, наприклад, якщо людина не має можливості прибути в офіс?
- Звісно. Можна й таке. Наші промоутери їздять по різних місцях і демонструють товари, які ми виготовляємо. (Можете глянути на варіанти роботи з плиткою. На прикладі - ілюстрації із наших каталогів)

-Знайти й замовити продукцію, плитку, або інші вироби з бетону можна лише в офісі, чи є інші точки продажу?
- Колись в нас була така практика: ми співпрацювали з великими маркетами як точками продажу нашого товару. Але зараз це особливо непотрібно. Особа може зателефонувати й приїхати прямо в офіс і наші спеціалісти, так би мовити, індивідуально підбирають необхідне.
-Працюєте лише в Україні чи за її межами?
-Наші матеріали поширені не лише по Україні. Серед країн-експортерів можна нарахувати близько двадцяти п’яти по всьому світі.

-А як щодо якості вашого виробництва? Працюєте за європейськими стандартами?
Звісно, все, що ви бачите, взірці, (демонструє готові вироби на столі - С. М.) має сертифікат відповідності. І хоча за законами цього не вимагається, проте в нас цей сертифікат є.
- Мені відомо, що всі зразки - авторська розробка Вашої компанії та виготовляються на власному виробництві. Яким чином відбувається цей процес?
- Дозволю собі похвалитись (сміється - С. М.), але саме у нас виріб проходить усі стадії розробки - від ідеї до, власне, повної готовності. До слова, форма плитки, що ми бачимо, захищена авторським правом.


-Важко конкурувати з іншими підприємствами аналогічного профілю?
-З цього приводу я нічого не можу сказати. Адже кожне виробництво має свою якість, а відтак, свою вартість. Наша - дорожча, але й якість належна.

Цікаво, Ви плануєте відкривати власні філії в інших країнах, наприклад в сусідній Польщі?
-Чи плануємо? Поки-що ні. А щодо Польщі, то зазначу, що там вже є наші офіси, і відповідно, робота теж.

Хм...Ніколи не задумувалась, що "тверда земля" у мене під ногами має своїх “авторів”. Помітила, що після цього інтерв'ю стала уважніше придивлятись, де лежить та чи інша плитка. Але цю фірму впізнала одразу. Для прикладу, можна наочно поглянути на їхню роботу в львівському готелі «Цитадель». Я й не знала, що "Архімет" працювали там. І не лише.

Непримітно, правда? Але факт роботи є). І якість відповідна. А усім, хто хто так само, як я "ходив, замріяний небом" варто б було звернути увагу на те, що він простував по землі. А рівна земля - це справа рук таких фірм, як "Політеп".

Оцінки:

0

Коментарі:

user
Loading...