12°C
Ранок 4°C
День 11°C
Вечір 7°C
Ніч 4°C
28.128.5
32.9533.56
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
12°C
Ранок 4°C
День 11°C
Вечір 7°C
Ніч 4°C
28.128.5
32.9533.56
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

У Львові запустили перше виробництво медичних масок

Сьогодні, у Львові запрацювало перше підприємство, що спеціалізується на виготовлені медичних масок — «Полімед». Так, потужності виробництва наразі сягають 30 тисяч масок за зміну, які будуть реалізовуватись для потреб міста. Сьогодні новостворене виробництво відвідав міський голова Львова Андрій Садовий. Про це інформує прес-служба ЛМР.

«Ми ще із самого початку пандемії звернулись до всіх підприємців, аби розмістити виробництво масок у Львові, щоб ми не були залежні від китайських масок. Нас почули. На сьогодні ми маємо виробництво 30 тис. медичних масок за зміну. Ціна дуже хороша — орієнтовно 3,3 грн. Я думаю, що тепер вже можна буде закупляти маски львівського виробництва. Податки йдуть у місцевий бюджет, тому велика подяка підприємцям, які погодилися на таку співпрацю. Компанія «Полімед», ви молодці!

Ці маски дуже хорошої якості, мають дуже високу щільність. Вони кращі ніж ті, які дуже часто продаються в аптеках, привезені з Китаю. Найголовніше те, що це наше львівське підприємство. Воно розташоване, фактично, за кілометр від лікарні швидкої допомоги, тому що безпека львів'ян перш за все.

Також компанія «Галичфарм» збільшує свої потужності, і вже багато ліків, які використовуються для лікування COVID-19, є львівськими. Нам потрібно мати усе у Львові. Як-то кажуть: «Свій до свого по своє». Люди мають роботу, а Львів має маски", — зазначив мер Львова.

Фото: ЛМРФото: ЛМР

Так, за словами директора підприємства, надалі виробництво планують розширювати. Крім того, компанія зараз встановлює обладнання для виробництва фільтрувального матеріалу для медичних масок, щоб мати повний цикл виробництва та не залежати від закордонних виробників. Тобто всі компоненти у виробництві будуть з вітчизняних матеріалів.

«В нас є виробнича база у Херсоні. На запрошення міського голови Львова ми вирішили відкрити ще один відокремлений підрозділ у Львові, аби забезпечити масками і львів'ян. Особливість цієї маски у тому, що, на відміну від китайських, вони мають сертифікований матеріал, який забезпечує 95% ступінь бактеріальної фільтрації.

Ми будемо розширювати це виробництво. Зараз їде обладнання, яке буде виробляти сам фільтрувальний матеріал. Це буде перше таке виробництво, засноване в Україні. Як результат, ми матимемо повний цикл виробництва масок", — розповів Дмітрієв Андрій, засновник підприємства «Полімед».

Оцінки:

0

Коментарі:

user
Loading...