3°C
Ранок 3°C
День 5°C
Вечір 5°C
Ніч 3°C
2828.41
33.934.5
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
3°C
Ранок 3°C
День 5°C
Вечір 5°C
Ніч 3°C
2828.41
33.934.5
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

​У Львові планують реконструювати площу перед Новим ЦУМом

Для проєкту реконструкції площі залучають берлінських та швейцарських фахівців.

У Львові в рамках створення концепції для розвитку центру Франківського району, хочуть реконструювати площу перед «новим» ЦУМом, зробивши простір між вул. Княгині Ольги, вул. Володимира Великого на вул. Науковою безпечнішою для автомобілістів і зручнішою для пішоходів. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомив головний архітектор Львова Антон Коломєйцев.

Фото: з інтернету з відкритих джерелФото: з інтернету з відкритих джерел

«Учора відбувся воркшоп із колишнім головним транспортником Берліна та швейцарським проєктантом, де ми з’ясовувати, як розвивати територію між цими вулицями. Йшла мова про те, щоби суттєво покращити пішохідний простір, переструктурувати там паркінги. Також не хочемо бачити суто торгівлю, а більше культурні заклади, які би були цікавими для різних вікових груп і виконували би просвітницьку функцію», – каже він.

За його словами, МАФи і паркування «з’їли» найцінніше – простір пішоходів, тому на площі біля старого ЦУМу мав би бути головний бульвар Франківського району. Загалом підрахували, що ним мали би користуватися від 70 тисяч мешканців.

«Місто збирається інвестувати кошти у трамвайну лінію, пропрацьовує варіант, коли автобуси рухалися би по трамвайній лінії, а також питання продовження трамваю №3 і №5 до вул. Трускавецької, а в перспективі – в бік автовокзалу. Водночас перехрестя вул. Княгині Ольга з Науковою є небезпечним для автомобілів і незручним для пішоходів, бо треба обходити 500 м, щоб вулицю перейти, то його планують зробити простором коротких шляхів», – додає головний архітектор Львова.

ЦУМ, за словами Коломєйцева, вважають, цінною будівлею свого часу, тому будуть проводити круглі столи з архітекторами стосовно її майбутнього.

Антон Коломєйцев зауважує, що іноземні експерти вказали також на «плюси» і «мінуси» кожної з концепцій, і зараз на основі цього формують візію, яку обговорюватимуть на громадських слуханнях та покажуть у результаті.

Оцінки:

0

Коментарі:

  • user
    Гість 18:23, 20.11.2020
    Якщо стіни покрити сонячними панелями, то можна взагалі забезпечити будівлю безкоштовною електроенергією і надати їй ще більш футуристичний вигляд.
  • user
    Гість 15:43, 21.11.2020
    Якщо стіни покрити сонячними панелями, то можна взагалі забезпечити будівлю безкоштовною електроенергією і надати їй ще більш футуристичний вигляд. А якщо розбудувати сходові башти так як та задня, то буде ще більше офісних приміщень.
user
Loading...