-0°C
Ранок -4°C
День -0°C
Вечір -1°C
Ніч -4°C
28.328.7
33.9534.55
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
-0°C
Ранок -4°C
День -0°C
Вечір -1°C
Ніч -4°C
28.328.7
33.9534.55
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

Підвези медика та отримай безкоштовно продукцію від LIQUI MOLY

У цей не легкий для України час, коли пандемія поширюється невпинними темпами вони змушені одягати маску, рукавиці, захисні костюми та іти рятувати сотні людських життів, яких торкнувся вірус. Лікарі – герої нашого часу, які працюють заради нас, натомість просять заради них залишатися вдома.

Через введені карантинні заходи та складність ситуації з громадським транспортом виникло питання: «Як лікарям добиратися на роботу?». Враховуючи, що більшість медпрацівників живуть за містом, ситуація набирала обертів. Проте, знайшлися небайдужі, які не могли стояти осторонь і почали закликати водіїв стати волонтерами та підвезти лікаря на роботу.

Так і розпочався в Україні флешмоб «Підвези медика на роботу», який з кожним днем налічує все більше охочих стати водієм-волонтером. У такої ініціативи стрімко почала з’являтися підтримка, серед якої і компанія, яка спеціалізується на мастильних матеріалах LIQUI MOLY.

LIQUI MOLY в Україні запускають проект #МЕДИКДОЇДЕ.

Для усіх активних водіїв-волонтерів LIQUI MOLY виділила продукцію на суму 1 200 000 гривень!

Мета проекту #МЕДИКДОЇДЕ

БЕЗКОШТОВНО надати всім активним волонтерам-водіям в усіх містах України оливу для авто, промивку та присадки, які економлять витрату палива.

Як виникла така ідея?

Щодня підвозячи медичних працівників в лікарню і додому, денний пробіг авто зростає, а необхідність заміни масла частішає. Компанія LIQUI MOLY Ukraine вирішила безкоштовно закрити цю статтю витрат, щоб допомогти тим, хто зараз допомагає медикам, які в свою чергу, допомагають нам.

Відгуки водіїв-учасників

  • Одним із учасників благодійного проекту #МЕДИКДОЇДЕ став і водій Roman Makarchuk з Тернополя.

Фото: Facebook зі сторінки Roman MakarchukФото: Facebook зі сторінки Roman Makarchuk

На своїй сторінці у Фейсбук він ділиться враженнями від участі у проекті. Молодий чоловік розповідає, що вже півтора місяці він допомагає медикам дістатись робочих місць. За цей період він проїздив близько 8000 км, вивчив розташування майже усіх медичних закладів у місті та підвіз кілька сотень медиків до роботи.

Чоловік пише, що у всьому цьому найважливішим є те, що він переконався, що у нашій країні все-таки є багато свідомих та щирих людей, які готові допомагати один одному. Окрім того, такого роду благодійні проекти - хороша можливість познайомитися з добрими та світлими людьми, пише Роман.

  • Ще один учасник, який поділився своїми емоціями – це Vyacheslav Nyakonenko. На своїй сторінці у Фейсбук пише: «Я безмежно вдячний компанії LIQUI MOLY, всім волонтерам і, звичайно, медичним працівникам, які, ризикуючи своїм життям та здоров'ям, рятують світ.

Завдяки ініціативі LIQUI MOLY Ukraine, чоловік отримав безкоштовно набір: 5л оливи + промивка двигуна + присадка в паливо. А працівники Авторизований Сервіс Тернопіль LIQUI MOLY здійснили безкоштовну заміну.

P.S.: для мене це перший досвід використання продукції LIQUI MOLY, не рахуючи змазок. В першу чергу протестую присадку у паливо та напишу пост про отриманий ефект.»

Тож як стати учасником проекту #МЕДИКДОЇДЕ?

  • Долучися до спільноти «Підвези медика» у своєму регіоні та стань її активним учасником;
  • Зв'яжися з куратором руху у своєму місті;

З початком поширення епідемії короновірусу у світі LIQUI MOLY виділила продукції на 3 000 000 євро для карет швидкої допомоги, аварійних служб та пожежників.

LIQUI MOLY закликає усіх небайдужих автовласників підвозити медпрацівників, які дбають про нас, а LIQUI MOLY, в свою чергу, подбає про ваш автомобіль!

Оцінки:

0

Коментарі:

user
Loading...