-1°C
Ранок -2°C
День 0°C
Вечір -2°C
Ніч -3°C
27.527.9
32.833.4
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
-1°C
Ранок -2°C
День 0°C
Вечір -2°C
Ніч -3°C
27.527.9
32.833.4
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

На мешканців Львівщини, які заборгували за газ та його доставку, подаватимуть до суду

Станом на початок листопада борг споживачів за розподіл газу перед АТ «Львівгаз» становить більше 50 мільйонів гривень. У газовій компанії наголошують, що від вчасної оплати залежить безпека споживачів. Газовики планують стягувати борги через суд. Про це пише "Львівські" з посиланням на АТ «Львівгаз».

Не отримавши кошти за послуги з доставки газу, АТ «Львівгаз» не може гарантувати якісне обслуговування мереж та безперебійне газопостачання.

АТ «Львівгаз»АТ «Львівгаз»

«Ми не втомлюємось наголошувати на тому, що оплата за доставку газу є дуже важливою. Мова йде про безпеку споживача. Розподіл за доставку газу – це, в першу чергу, робота аварійно-диспетчерської служби «104», яка працює безперервно. Частка грошей за доставку – це витрати на утримання газорозподільних мереж, їх модернізація, капітальні та поточні ремонти, підтримка належного тиску в газорозподільній системі»,- розповідає Олег Вінцюк, комерційний директор АТ «Львівгаз».

Крім того, у регіональній газовій компанії наголошують, що боржники ризикують втратити допомогу від держави. Списки боржників регулярно передаються в структурні підрозділи управлінь соціального захисту. Борги за газ та його розподіл є підставою для припинення отримання субсидій.

Кошти боржників почали стягувати через суд. Вже зараз надіслано більше 70 тисяч досудових повідомлень. АТ «Львівгаз» попереджає, що стягнення боргу в судовому порядку призведе до додаткових фінансових витрат у боржників. Крім основної суми боргу споживачеві додатково доведеться сплатити судові витрати, пеню, інфляційні витрати.

Перевірити об’єм спожитого газу, наявність заборгованості за доставку газу стан особистого рахунку можна онлайн завдяки сервісам 104.ua. Скористайтесь «особистим кабінетом» на сайті 104.ua, мобільними додатками 104 Mobile (для Android) і 104 Mobile Light (для iOS), а також чат-ботами 7104ua у Viber та Telegram. Крім того, у тих же додатках та за допомогою особистого кабінету онлайн можна передати показники лічильника та оплатити за послуги розподілу природного газу.

Оцінки:

0

Коментарі:

user
Loading...